Üye düzeyi

Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Profesör
Üye düzeyleri mesajlarımıza göre düzenleniyor değil mi ?
Bence açtığı konunun ne kadar yararlı olduğuna bakılmalı.
Bazı üyeler her açılan konuya bakmadan sağol diyor yada kendi kullanmadığı çabucak bulduğu yazılımları yayınlıyor. Buna bir çare bulunmalı.

Destekliyenler cevap yazsın. Ne olur.

elektr10

Profesör
Güzel düşünce ama uygulanması imkansız gibi bir şey.
Sistem mesaj sayısına göre üyelik düzeyi belirleyebiliyor ama "açtığı konunun ne kadar yararlı olduğu"nu belirleyip ona göre düzey belirlemesi mümkün değil tabi.Bu işi yönetici kademesi yapsın desek, işi gücü bırakıp kim daha yararlı mesaj yazmış diye uğraşacaklar :-\

Düşünce güzel ama uygulamada sorun var ;)

Juggernaut

Profesör
elektr10 dedi ki:
Güzel düşünce ama uygulanması imkansız gibi bir şey.
Sistem mesaj sayısına göre üyelik düzeyi belirleyebiliyor ama "açtığı konunun ne kadar yararlı olduğu"nu belirleyip ona göre düzey belirlemesi mümkün değil tabi.Bu işi yönetici kademesi yapsın desek, işi gücü bırakıp kim daha yararlı mesaj yazmış diye uğraşacaklar :-\

Düşünce güzel ama uygulamada sorun var ;)

Benim demek istediğim açılan konunun ne kadar olumlu yanıt aldığına bakılmalı.
Mesela 1 ay boyunda düzey belirlenmesin ay sonunda üyelerin ne kadar olumlu yanıt aldığına bakılsın. Ama aktif üyelerinkine bakılsın.O da olmazsa ne kadar konu açtığına bakılsın . Yoksa çoğu kişinin hakkı yeniliyor. Lütfen isteğim değerlendirilsin.

aklayarar

Asistan
isteğin değerlendirilicek bir konu ancak bunu site adminleri değil forumu programlaya kodlayanların yapacagı bir istek seninki o yüzden

katılıyorum düşünce güzel ama uygulama kanadı ço zayıf

seciL

Dekan
Emektar
foruma dolayısı ile üyelere faydalı olabilcek konu açanlara ve forum içerisinde mesajlarını beğendiğimiz kişilere üyelerinin yaratıcılığını ve katılımını arttırmak adına bir çalışma yapılabilir diyorum fena fikir değil aslında ::)

snra

Profesör
Bazı kişilerin üyelik seviyeleri mesaj sayılarına bakılmaksızın açtığı konuların gördüğü ilgiye göre artırılabilir, yine de ben gerekli görmediğimi belirteyim. Onun dışında tek tek hangi konunun "yararlı" olduğunu belirlemek imkânsıza yakın.

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Bu gece bu konuyu konuşacağız arkadaşlar. Önemli ciddi bir konu.

bisgen

Asistan
Arkadaslar bazı forumlarda böylesi sorunlar icin puan sistemi var. Bak onun ne kadar saglıklı olduğuysa ayrı bir tartışma konusu... Ama en azından zırt pırt teşekkür okumuyorsun...
Saygılarımla...

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Konuştuk anlaştık.. Güzel bir fikrimiz var bu konuda.. ;) Beklemedeyiz

masterdevil

Doçent
Benim icin puan hic onemli degil
Bazen bir tesekur bile yazarim.
Docent olmusum olmamisim onemli degil.

SDN forum sayfasini seviyorum gayet guzel bence.
Tabi yenilik gelirse yine burdayiz.

;D

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Yok yok zaten özel olan üyelerimize kendilerini daha özel hissettireceğiz. ;)

Ahmethz

Rektör
Emektar
+rep sistemi olmasında.... emeğe saygı :) x kişi okumuş bir yorum bile yazan yok teraziye tıklayın :p
:)
puhahaha

Turab Garip

Dekan
Emektar
Jojoba dedi ki:
+rep sistemi olmasında.... emeğe saygı :) x kişi okumuş bir yorum bile yazan yok teraziye tıklayın :p
puhahaha

isot dedi ki:
Jojoba dedi ki:
puhahaha
En güzel yanıda onların olmaması..

Böyle düşünen üyelerin olduğu bir forum.. Ne güzel.. Hayal gibi :)
Shiftdelete.net 'in terazisine tıklıyorum bir puan benden :p

SDN Son Haberler

Son mesajlar