Uydunete Geçmek İstiyorum Önerileriniz ?

Bu konuyu okuyanlar

EmirLEXS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ŞUBATTA TURKTELEKOMLA OLAN İNTERNETİM BİTİYOR (1MB İNDİRME HIZI VARDI VE 80 TL ÖDÜYORDUK NEDENİDE ALTYAPI YOKTU ) FAKAT ŞİMDİ BUNU BULDUM Konuşturan HD ve Sınırsız Kampanyası | Kablo TV - Teledünya | Türksat Uydunet VE ALMAK İSTİYORUM BİZİM BURDA UYDUNETİN ALTYAPISI YOKMUŞ AMA ALIRSAK KABLO ÇEKEBİLİRLERMİŞ VE SİZCE ALMALIMIYIM ?(KUSURA BAKMAYIN TAM OLAYI ANLAMADIM KABLOSUZ FELAN BİRŞEYLERDEN BAHSEDİYORLARDI BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM İNTERNET İŞLERİYLE ARAM YOKTUR )

EmirLEXS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen yardım edin arkadaşlar 1 gün geçmiş kimse okumadımı cevap vermedimi yahu

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Uydunet genelde adsl gibi kablo altyapısını kullanır ve önceleri sadece sitelere hizmet verirlerdi. Alacaksanız kablo çekeriz demeleri ya sistemi değiştirmişler yada sizin için büyük bir lüks olmuş. Bu haberi de okuduğum iyi oldu benim sözleşmem 1 yıldır bitti ve Türktelekomdayım uydunet gelmez diye geçmemiştim. Bi konuşayım belki bizim oraya da kablo çekerler. Bence geç daha avantajlı yüksek download hızları ve Uydunet vermeleri de cabası.

YusufPala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 2 yıldır uydunet kullanıyorum. 2 yıldır hiçbir problem yaşamadım. Eğer soruların varsa sana yardımcı olurum.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
zaten bi sorun yaşsan bile 5saat içinde gelip hallediyolar keşte tüm firmalar böyle olsa
ve ne yazıkki her bölgede yok 126yı arayarak sorgulaman gerekiyor