Uydunet!!!!!

Bu konuyu okuyanlar

phozithief

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uydunet hakkında bilgisi olan varsa bir kaç sorum oalcak arakadaşlar? 1-) adls kullandım daha önce şimdide mebe baglı okulumda uydunet kullanıyorum fakat cogu siteye giriemiyorum.... oyun siteleri örnegin www.managerzone.com gibi adslde olsa mebin engelelmeleri kırılabilordu fakat bidliğim kadarı ile proxy ayarlarıyla oynadım dns yi el ile grdim ama maalesef sitelere giremdim.. bilgisi olan varsa yardım ederse sewinirim bir kaç sitede cvp bulamadım inş burda bulabilşrim.. tşkrler şimdiden...

2. sorumu soramadım bile daha hiç bi bilgisi olan yardımcı oalbilecek bilgili bi arkadaş yada hacker yok mu :D

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ben de kullanıyorum opendns ile o verdiğin siteye giriyo

phozithief

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl kardeşim bana bi anlatabilrsen çok memnun olurum .... yanlız adsl meb değil bu ... uydunet meb....eminsen sende uydunet kullanıosan [email protected] msjını bekliorum....

cakabuba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.uydunet.net/icerik/temiz.php adresindeki açıklama dikkatimi çekti.

Telefon aboneliği gerektirmemesi ve fiyat avantajından dolayı ben de uyduneti düşünüyordum. En iyisi biraz daha beklemek. Belki 3g başlayınca Kıbrıs benzeri bir hizmet burda da başlar?... İnşallah başlar...

turgay_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
2
avrupada 3g ile dağda bayırda heryerde uygun fiyattn bağlanıyorlar gelsede bizde bağlansak.telefonuda,adsl ide kapattıracam

phozithief

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cakabuba arkadaşım bu mebin okullara sağlamış oldugu mebe baglı uydunet oldugu için oyun sitelerine girmior .. normalde özel kendin alsan böle bi problem olmaz sanırım.. bu mebin engellemesii .. adsl de de meb engellemesi var ama onu dns değiştrerek yada proxy ayarları ile kırabiliodum ama UYDUNET te maalesef:(((((

yok mu arkadaşlar yardım edebilecek kimse....yoksa daha görmedi mi yardım edebeilecekelr bu konuyu????? dns ayarlarıylada düzelmior bi arkadaş open dns ile girilior dmiş ama denedim girilmior.....

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
benimki meb engellemesi olmadığı için yaşamıyorum o sorunu, üzgünüm talhanın çözümü daha çok işine yarar gibime geliyo ((=

phozithief

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iide Talha kardeşim sen uydunet mi kullanıosun ??? meb engeli olan uydu netde bu siteye girmior ki zaten.....

yok mu yani bunun bir yoluu?? giremicez mi sitelere?

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşım forum kurallarını okurmusun lütfen
peş peşe mesaj yazmak yasak

phozithief

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eywallah emubaltaci kardeşimde ben bi önceki msjı 1 hafta önce attım nerdeyse arka arkaya derken bi cvp gelmeyince konuyu birazda üste taşımak cvp alabilmk için di pardon.... yetkililerden yada bilen biri yok bilmioruz dese zorlamazdım peki tşkrler kolaygelsinsizlere başarılar....

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
1)Sağlam dns yazarsanız meb sitelerine problemsiz girersiniz tam karşılaştığınız problem ne bilmiyorum? (open dns ile sorunsuz giriyorum, en azından anasayfa açılıyor)
2)Uydunet denen şey uydu ile alakası olmayıp, bulunduğunuz şehirde/semtte hatta sizin sokakta kablotv şebekesi varsa alabileceğiniz bir hizmet. pahalı bir modemi varmış sanırım. Kablotv üzerinden olduğu için telefon hattına ihtiyacnız yok, fyatları daha makul.

Son mesajlar