Uydu karşılaştırma yardım

Bu konuyu okuyanlar

exit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben daha önce Teledünya kullanıyordum. Fakat Ankaraya taşınınca bizim mahallede teledünya altyapısı olmadığını öğrendim. Evde eski bir sunny uydu alıcı vardı taktım merkezi sisteme ama bazı kanallarda takılma falan oluyor. Bu nedenle yeni bir uydu alıcı almak istiyorum. Ama hangisini alsam karar veremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Evde iki televizyon var yazın tüplüde kışın lcd de izleyeceğim. Bu nedenle scart girişi olması gerekli. Ve üst limitim 130-140 tl. Media player konusunda da sıkıntı yaratmasın istiyorum.

Markalar.
Seoul Hiremco Titanx Hd Max FULL HD
HİREMCO TITANX-HD-2
SİLVERMAX 12800 HD
BOTECH BC-8000CX HD UYDU ALICI
STARCOM HD8200 UYDU ALICI
Mersat Champion Scart Girişli Full Hd
NEXTSTAR 18000 HD CX

veya bunlara alternatif öneriniz var mı?

Yada bunları bir kenara bırakıp dijitürk ve bir paketi 16.90 liraya alsam dahamı iyi olur.

Önerileriniz bekliyorum.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Ben Nextstardan Yanayım Bizde Recevier Var 7 Senedir Kullanıyoruz Banamısın Demiyor Bir Kere Olsun Arıza Vermedi O Bakımda Kalitelidir

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben daha önce Teledünya kullanıyordum. Fakat Ankaraya taşınınca bizim mahallede teledünya altyapısı olmadığını öğrendim. Evde eski bir sunny uydu alıcı vardı taktım merkezi sisteme ama bazı kanallarda takılma falan oluyor. Bu nedenle yeni bir uydu alıcı almak istiyorum. Ama hangisini alsam karar veremedim. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Evde iki televizyon var yazın tüplüde kışın lcd de izleyeceğim. Bu nedenle scart girişi olması gerekli. Ve üst limitim 130-140 tl. Media player konusunda da sıkıntı yaratmasın istiyorum.

Markalar.
Seoul Hiremco Titanx Hd Max FULL HD
HİREMCO TITANX-HD-2
SİLVERMAX 12800 HD
BOTECH BC-8000CX HD UYDU ALICI
STARCOM HD8200 UYDU ALICI
Mersat Champion Scart Girişli Full Hd
NEXTSTAR 18000 HD CX

veya bunlara alternatif öneriniz var mı?

Yada bunları bir kenara bırakıp dijitürk ve bir paketi 16.90 liraya alsam dahamı iyi olur.

Önerileriniz bekliyorum.
next 2000 modelı ıyıdı guzeldı artık next modellerı alıcıpsetlı goruntu vasat yazılım vs destegı yok habıre yenı model cıkarıyor

neta 6400 fullhd sti işlemcisi ile hem sd hem hd göruntüde cok ıyı bir cihazdır

http://www.sanalpazar.com/Neta-6400-Fullhd-2.kumanda-Hdmi-Kablo-Ve-Kargo-Hediye__isp8062173