Uyarı Ekranları Anında Kapanıp Açılıyor?

Bu konuyu okuyanlar

yigitturk6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba beyler benim bir sorunum var window uyarı ekranları açtığım gibi anında kapanıyor mesela görev yöneticisini açıyorum anında kapanıyor çalıştır ı açmaya çalışıyorum anında kapanıyor not defterini kapattığınızda kapat kaydet yeri filan var ya orası filanda anında kapanıyor sorun nedir acaba ! yardımcı olursanız çok sevinirim

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
"VİRÜS" diyorum başka bişey demiyorum
win10 kullanıyosan adam akıllı bi antivirüs kur (avast güzel)
ve bir tarat

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
virüsden çok windows zarar görmüş duruyor, önce usb linux sistemlerle dosyaları alın formatı basın gitsin
--- Gönderi Güncellendi ---
virüsden çok windows zarar görmüş duruyor, önce usb linux sistemlerle dosyaları alın formatı basın gitsin

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
tabi eğer her pencere kapanıyosa antivirüs indiremez xD
bu adam "afatsumlug97" haklı öle yapman daha kolay alcaktır ancak usb linux nası bulcak ondan emin değilim... kendin kurarsın xD

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
herhangi bir linux dağıtımını usbye yazdırmanız zaten onu portable sistem haline getirir, tek yapmanız gereken normal modda açmak
tabi eğer her pencere kapanıyosa antivirüs indiremez xD
bu adam "afatsumlug97" haklı öle yapman daha kolay alcaktır ancak usb linux nası bulcak ondan emin değilim... kendin kurarsın xD
teşekkür ederim üyecikliğe bakma biz de forumlar eskittik :D

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
herhangi bir linux dağıtımını usbye yazdırmanız zaten onu portable sistem haline getirir, tek yapmanız gereken normal modda açmak

teşekkür ederim üyecikliğe bakma biz de forumlar eskittik :D
bütün yorumlarıma daha ii çözümler bulmuşun
hemen anlarım ^^