Üstü şişhane altı buzhane

Bu konuyu okuyanlar

A

Acith

SDN Okuru
yorumsuzev8.jpg

Special Thx Özlem ;D

Özlem

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşın kafası baya karışmış. Birisine karar verseydi keşke :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bir bu bi de "boz ayı" vardı.İyi bunları çekenler dayak yemiyorlar :D

Özlem

Asistan
Reaksiyon puanı
6
elektr10 dedi ki:
Bir bu bi de "boz ayı" vardı.İyi bunları çekenler dayak yemiyorlar :D

Cep telefonlarına fotoğraf makinesi koyarlarsa böyle olur işte :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
en gıcık oldugum tipler bunlar püfffff

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Herkes özgürdür kim ne giyerse giysin sizene...

utkuysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
;D ya nedir bu? Hani başını kapatıp yırtmaçlı şeyler giyenler görmüştümde. Bu baya ilginç olmuş.

Özlem

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bir arkadaşım bu fotoğrafa yaptığı yorumda "türbanlı travesti bile gördükten sonra bu hiç de garip gelmiyor" demişti :-\

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Özlem dedi ki:
Bir arkadaşım bu fotoğrafa yaptığı yorumda "türbanlı travesti bile gördükten sonra bu hiç de garip gelmiyor" demişti :-\
Türbanlı travesti mi ??? ???

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
elektr10 dedi ki:
Özlem dedi ki:
Türbanlı travesti mi ??? ???

yuh ötesi ne diyelim ki şimdi buna

Reaksiyon puanı
0
Peki siz hic turbanli metalci gordunuz mu?
Ben Ankara metrosunda gormustum 6-7 yil once... Ustune Cradle of Filth tisortu vardi yanlis hatirlamiyorsam. :D
Altta yirtiklari olan bir kot pantolon, sirtinda da bir donemn modasi, butun arkadaslara birseyler yazdirilmis, "Metallica" filan gibi grup isimleri yazili yesil bir asker cantasi.
Cok acaipti coooook.... :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
şimdi bu fotoda ne var anlamadım?. Süper giyinmiş hatun kızımız bence. türbanlı olduğu için illaki klasik mi giyinmesi lazım. Gayet modern hiç bi tarafı da açık değil süper olmuş valla.. Takdir ediyorum kendisini..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Kabul etmek lazım giyimi biraz abartmış olabilir. Ama günümüzde kim abartmıyorki ;)

Reaksiyon puanı
0
pesimist dedi ki:
şimdi bu fotoda ne var anlamadım?. Süper giyinmiş hatun kızımız bence. türbanlı olduğu için illaki klasik mi giyinmesi lazım. Gayet modern hiç bi tarafı da açık değil süper olmuş valla.. Takdir ediyorum kendisini..

:D
Pesi şimdi çok derin bir tartışmaya girmek istemiyorum ama...
Türbanın temel nedeni kadının saçını görünmez hale getirip onu "dişi" bir obje olmaktan çıkarmak değil midir? Başka bir neden varsa da ben haberdar değilim. "D Vitamininden Yoksunlar Derneği" gibi bir derneğin üyesi filan değilse bu arkadaşlar amaç temelde hanımları dışardaki tanımadıkları erkekler için çekici olmaktan uzaklaştırmaktır.
İnançlarına kesinlikle saygılı olduğum bu arkadaşlar aynı zamanda vücut hatlarını da belli etmeyen kıyafetler giymeye özen gösterirler.

Peki mini etek nasıl bir kıyafettir? Giyen bayanı daha seksi gösteren, vücut hatlarını belirginleştiren bir kıyafet değil mi? Bu hanım ablamız mini eteğini normal elbisenin üstüne giyerek sözde bacaklarını göstermeden mini etek giymiş. Ancak şöyle bir karışıklık var ortada; bir erkeğin kadın saçı görerek tahrik olabileceğini düşünen kafa yapısındaki insanlar aynı erkeğin dışa giyilmiş bir mini etekle hiçbir cinsel dürtü hissetmeyeceğini mi düşünür?
Ya da üstünü saran, yapışmış bir body... Ön tarafın nasıl gözüktüğü arkadan az çok belli oluyor.

Yani uzun lafın kısası şudur ki, türbanlı olduğu için illa klasik giyinmesi lazım yoksa böyle kendi paradoksu içinde komik hale geliverir.
Ayrıca onların da takip edebilecekleri modacıları var... Hem kendi kuralları içinde hem de nispeten daha iyi giyinmelerini mümkün.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Bir daha baktım da harbiden çok iyi giyinmiş yaa. Bravo valla.. :D

Güçlü haklı tarafların var. katılmamak elde değil ;) ama harbi iyi giyinmiş.

se7en

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
işte bu tipler dinin farkli yönlere cekilmesine sebep olan kisiler...

tamam sonucda testtürde artik modada yer alır oldu belli modernlik cercevesi icine girdi ama bu aplamizda ki ne moda nede modernlik..

alpware

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunlar kadar uyuz tipler yok...madem kapanıyosun nie mini etek giyiyosun üstüne..e hadi mini etek giydin..nie içine garip çarşafwarii bişi giyiyosun:D