Üstü şişhane altı buzhane

  • Konbuyu başlatan Acith
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

A

Acith

SDN Okuru
yorumsuzev8.jpg


Special Thx Özlem ;D
 

utkuysal

Öğrenci
;D ya nedir bu? Hani başını kapatıp yırtmaçlı şeyler giyenler görmüştümde. Bu baya ilginç olmuş.
 

Özlem

Asistan
Bir arkadaşım bu fotoğrafa yaptığı yorumda "türbanlı travesti bile gördükten sonra bu hiç de garip gelmiyor" demişti :-\
 
Peki siz hic turbanli metalci gordunuz mu?
Ben Ankara metrosunda gormustum 6-7 yil once... Ustune Cradle of Filth tisortu vardi yanlis hatirlamiyorsam. :D
Altta yirtiklari olan bir kot pantolon, sirtinda da bir donemn modasi, butun arkadaslara birseyler yazdirilmis, "Metallica" filan gibi grup isimleri yazili yesil bir asker cantasi.
Cok acaipti coooook.... :D
 

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
şimdi bu fotoda ne var anlamadım?. Süper giyinmiş hatun kızımız bence. türbanlı olduğu için illaki klasik mi giyinmesi lazım. Gayet modern hiç bi tarafı da açık değil süper olmuş valla.. Takdir ediyorum kendisini..
 
pesimist dedi ki:
şimdi bu fotoda ne var anlamadım?. Süper giyinmiş hatun kızımız bence. türbanlı olduğu için illaki klasik mi giyinmesi lazım. Gayet modern hiç bi tarafı da açık değil süper olmuş valla.. Takdir ediyorum kendisini..

:D
Pesi şimdi çok derin bir tartışmaya girmek istemiyorum ama...
Türbanın temel nedeni kadının saçını görünmez hale getirip onu "dişi" bir obje olmaktan çıkarmak değil midir? Başka bir neden varsa da ben haberdar değilim. "D Vitamininden Yoksunlar Derneği" gibi bir derneğin üyesi filan değilse bu arkadaşlar amaç temelde hanımları dışardaki tanımadıkları erkekler için çekici olmaktan uzaklaştırmaktır.
İnançlarına kesinlikle saygılı olduğum bu arkadaşlar aynı zamanda vücut hatlarını da belli etmeyen kıyafetler giymeye özen gösterirler.

Peki mini etek nasıl bir kıyafettir? Giyen bayanı daha seksi gösteren, vücut hatlarını belirginleştiren bir kıyafet değil mi? Bu hanım ablamız mini eteğini normal elbisenin üstüne giyerek sözde bacaklarını göstermeden mini etek giymiş. Ancak şöyle bir karışıklık var ortada; bir erkeğin kadın saçı görerek tahrik olabileceğini düşünen kafa yapısındaki insanlar aynı erkeğin dışa giyilmiş bir mini etekle hiçbir cinsel dürtü hissetmeyeceğini mi düşünür?
Ya da üstünü saran, yapışmış bir body... Ön tarafın nasıl gözüktüğü arkadan az çok belli oluyor.

Yani uzun lafın kısası şudur ki, türbanlı olduğu için illa klasik giyinmesi lazım yoksa böyle kendi paradoksu içinde komik hale geliverir.
Ayrıca onların da takip edebilecekleri modacıları var... Hem kendi kuralları içinde hem de nispeten daha iyi giyinmelerini mümkün.
 

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Bir daha baktım da harbiden çok iyi giyinmiş yaa. Bravo valla.. :D

Güçlü haklı tarafların var. katılmamak elde değil ;) ama harbi iyi giyinmiş.
 

se7en

Profesör
işte bu tipler dinin farkli yönlere cekilmesine sebep olan kisiler...

tamam sonucda testtürde artik modada yer alır oldu belli modernlik cercevesi icine girdi ama bu aplamizda ki ne moda nede modernlik..

 

alpware

Asistan
bunlar kadar uyuz tipler yok...madem kapanıyosun nie mini etek giyiyosun üstüne..e hadi mini etek giydin..nie içine garip çarşafwarii bişi giyiyosun:D
 

SDN Son Haberler

Üst