Ustalarım profesörlerim uzmanlarım acil yardım edin lütfen

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
LG V30 plus telofonun hızlı şarj özelliği var taktım şarj cihazınız nem tutmuş derhal çıkarın yazıyordu uyarı veriyor du sonra ben tekrar taktım hiç şarj olmuyordu şarj kablosunu başka başlığa taktım şimdi yavaş şarj oluyor başka hızlı şarj cihazını denedim olmuyor yine ne yapmalıyım

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Başka şarj cihazını denedim olmuyor yine de başka bir çözüm yolu var mı acaba ????

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Şarj girişini kuru mendil ile sil. Kabloyu da sil. Adaptör bağlantısını da aynı şekilde. Düzelmezse önce kabloyu değiştir arkadaşlarından dene. Olmazsa adaptör gene olmazsa servise ver sarj soketi değişsin

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,522
Şarj olan soketi kuru bir şeyle temizle,
Hatta eski usul pirinç içine göm sabaha kadar dursun nemini alsın.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ustalarım olmuyor hiçbir şekilde saç kurutma makinesi ile kuruttum bunun telofondan ayarları yokmudur açma kapama özelliği
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yağmur yağdığında cebimdeydi ıslanmış şarj oluyor ama hızlı şarj olmuyor

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,064
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
Şunu bir öğretemedik insanımıza artık bu tip başlıkları cevaplayan arkadaşlarada uyarılar gelecek sanırım bu gidişle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...