Ustalarım Lütfen Yardım Ekran Kartı Hakkında !!!

Bu konuyu okuyanlar

Şempaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ustalarım ben Sapphire Radeon HD6750 Erkan kartı aldım şuan elimde ama ayriyetten bir güç kablosu ile takılmasını istiyor ama benim powerda hangi güç kablosunu takacağımı bilmiyorum. Ekran kartının kutusunda ayriyetten bir kablo var işte onu nasıl yapıcam ben powerda her hangi bir boşta olan kabloyla birleştiripmi takacam yoksa onun için powerdan kabloyu seçmemmi lazım? lütfen yardım edin ustalarım :blushing:

bide bu arada powerim bu : ( daha 3 ay önce almıştım )
http://www.vatanbilgisayar.com/guc-...0w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=51686

Ayriyetten powerimda 6 pinli ekran kartıma uyan kabloda geçiyor onu direk bağlasam patlama felan olurmu yüksek akım gibi?

allah rızası için cevap verin çok önemli şimdi takacam nolursunuz cevap verin :angry:

Şempaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neyse saolun taktım kabloyu çalıştı. "Yardımlarınız için" çok sağolun :sneaky2:

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cedriic'in avatarını sana armağan ediyorum Şempaze.

Şempaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuya 19 kişi bakmış tabi sitem ederim.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Şakamısınız siz , sırf soru sormak için üye olursunuz tamam güzel bir şey. Ama cevap gelmeyince hemen terslersiniz. Konuya bakan herkes girip ne olduğuna bakmıştır bilmiyordur cevap vermemiştir. Konuya bakıldı diye kesin olarak cevap vermesimi lazım?

Şempaze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gardaş ben burda bilgisayar parçası alıyorum sizin tavsiyelerinize güvenerek ne tersleyecem. ben kimseyi terslemem :mad: Ayrıca soru sormak için üye olmadım bilgi sahibi olmak için üye oldum :sneaky2: