Üst segment mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

KaanReis20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Razer
Logitech
Steelseries
Dışındaki markları tercih etmeyeceğim fiyat aralığı en fazla 1100 TL civarında

Düşündüğüm birkaç mouse var
Razer Viper Ultimate
G pro wirless (Aslında Türkiyede satılsa hiç düşünmeden bunu alacağım fakat Türkiye de yok amazondan yurtdışı ürün olarak alınıyor onunda türkiye için garantisi yok benim için garanti gerçekten önemli almamama neden bile olabilir)
G pro (G pro wirless ile sadece kablosuz farkı olsaydı alırdım ama arada hem taasarımsal olarak hemde 2 adet tuş sayısı olarak fark var)
G502 kablosuz veya kablolu olanı benim için fark etmez kablolu kablosuz
Steelseries'in hiçbir mouse sini araştırmadım hiçbir bilgim yok

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
O paraya masaüstü toplarsın :D
Şaka bir yana bütçeniz zaten çok yüksek. İnciğine cıncığına bakmanıza gerek yok o fiyatlardaki mouselar zaten çok kaliteli ve hiç biri sizi üzmez. Hangisinin şekli ve tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu alın. Oyun içinse kablosuz almayın.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
O paraya masaüstü toplarsın :D
Şaka bir yana bütçeniz zaten çok yüksek. İnciğine cıncığına bakmanıza gerek yok o fiyatlardaki mouselar zaten çok kaliteli ve hiç biri sizi üzmez. Hangisinin şekli ve tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu alın. Oyun içinse kablosuz almayın.
Arkadaşın dediği doğru ama yinede bir model koyayım

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bende g305 var ve gayet memnunum profesyonel olarak esporculuk falan yapmıyorsan oyunda dahil her türlü işini görür gidipte 1000 lira vermene gerek yok 500-600 liran cebinde kalsın. Oyun için kablosuz fare alınmaz önerisi tam olarak doğru değil. Oyun için ucuz kablosuz fare alınmaz. G305 dahil yukarda bahsi geçen tüm fareler oyun için işinizi çok rahat görür.