Usr 9108 modem adaptörü

Bu konuyu okuyanlar

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde böyle bi kablusuz modem var sorunun şu ben bunun adaptörünü yanlışlıkla kırdım şimdi ise bulamıyorum nerden nasıl bulurum onuda bilmiyorum nerden nasıl bi adaptör almalıyımki çalışsın bu melet
adaptör atıldı maalesef ama modem duruyo lütfen bi tavsiye verin bana
evde başka bi adaptör vardı 9 voltluk ama taktım üzerindeki led lerden open yandı wireless yandı ama wan ve adsl yanmadı
başka bi kablolu modemle bağlandığımda net te sorun yaşamıyorum ama bunu çalıştıramıyorum
bu modemlerin adaptörleri özelmi oluyo nerden bulabilirim
istanbulda oturuyorum tavsiye edebiliceğiniz biyer varmı kadıköye yakınım:helpsmilie:

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
adaptörü atmasaydın üstündeki bilgilere göre bulabilrdin şimdi ise ancak aynı modemi kullanan varsa bulursun hatta belki çoktan yançıştır modem :S

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
adaptörü atmasaydın üstündeki bilgilere göre bulabilrdin şimdi ise ancak aynı modemi kullanan varsa bulursun hatta belki çoktan yançıştır modem :S

nasıl yanmıştır neden yansınki
bu modeme uyacak başka marka bi adaptör olmazmıı

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Biraz araştırdım ama tam net bilgiler bulamadım modem hakkında

9 V DC adaptör ile çalışıyormuş.Ancak yapacağın şey bir elektirikçeye gidip derdini anlatmak.O sana yardımcı olur.Onun verdiği adaptörleri deneye deneye bulacaksın.

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Biraz araştırdım ama tam net bilgiler bulamadım modem hakkında

9 V DC adaptör ile çalışıyormuş.Ancak yapacağın şey bir elektirikçeye gidip derdini anlatmak.O sana yardımcı olur.Onun verdiği adaptörleri deneye deneye bulacaksın.

kadıköyde yazıcıoğlu işhanında bulunurmu acaba sizce
ayrıca elimdeki adaptör wireless ve open ııkları yanıyo wan ve adsl ışığı yanmıyo adaptörle alakalı bişy olabilirmi sizce yoksa kurulumlamı ilgilidir daha önce kendi adaptörüyle güzel güzel çalışıyodu

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
aynı modem bendede mecvut adaptör bilgilerini sana yazayım sağlam bir elektronikçiye yaptırabilirsin. ayrıca yanlış adaptör kullandığında modeme zarar verbilirsin. yada bazı özellikleri çalışmayabilir. aşağıdaki özeliklerde bi adaptör yaptır.

16 V - 1200 MA

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
aynı modem bendede mecvut adaptör bilgilerini sana yazayım sağlam bir elektronikçiye yaptırabilirsin. ayrıca yanlış adaptör kullandığında modeme zarar verbilirsin. yada bazı özellikleri çalışmayabilir. aşağıdaki özeliklerde bi adaptör yaptır.

16 V - 1200 MA

sağol verdiğin bilgi için bide şu sağlam elektronikcileri nerde bulurum isstanbulun yabcısı sayılırım kadıköyü iyi biliyorum tavsiye edebileceğin bi yer varmı bildiğin

Son mesajlar