Usb hard disk sorunu

Bu konuyu okuyanlar

dentabir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkaşlar! bundan 3 ay önce 'WD' marka 1GB harddisk aldım! çok normal kullanıyodum!
pc den çıkarmadan 2 ay gibi bi süre çalıştı! bi gün pc den çıkardım 20 dk sonra geri taktım bi daha çalışmadı hep aynı hatayı verdi!
usb aygıtı tanımıyo!
bir yığın yöntem denedim! ayrıca bazı makinelerde görünüyo! yardımlarınız bekliorum!

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Aynı Olay Bendede Vardı Çöpe Attım Aleti :(

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
1GB harddisk kaldımı (1TB dır ) :)

Garantiye gönderebilirsin daha yeni almışsın (çözüm bulamazsan)

Başka bilgisayarda çalışıyor sende çalışmıyorsa ,, sorun senin işletim sisteminde olabilir.
.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Garanti garanti. Bi yere çarptın mı diye makul bi soru sorcam ?

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
öncelikle geçmiş olsun :) o duyguyu bilirim :) çünkü benim iki philips hdd'm mafiş olmuştu :) ama ikisinide arkadaşlar bozdu saolsunlar :) şimdi wd var ama iyi gidiyoruz bakalım :) herneyse çıkartırken elektirik kesilmesi ya da ani akım değişikliği, olmadı darbeye mahruz kaldıysa bu aletin hata vermesi normaldır :) çünkü benim iki hdd'mden biri elektrikten biri de darbeden mafiş oldu :)

dentabir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı Olay Bendede Vardı Çöpe Attım Aleti :(
öle bi ihtimalim yok! bütün bilgilerim onun içinde :(

---------- saat 20:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:28 eklenmişti ----------

öncelikle geçmiş olsun :) o duyguyu bilirim :) çünkü benim iki philips hdd'm mafiş olmuştu :) ama ikisinide arkadaşlar bozdu saolsunlar :) şimdi wd var ama iyi gidiyoruz bakalım :) herneyse çıkartırken elektirik kesilmesi ya da ani akım değişikliği, olmadı darbeye mahruz kaldıysa bu aletin hata vermesi normaldır :) çünkü benim iki hdd'mden biri elektrikten biri de darbeden mafiş oldu :)
valla bunuda uğursuz bi ev arkadşım bozdu :)

---------- saat 20:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:30 eklenmişti ----------

bu arada teşkür herkese!

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
ama sen genede tam acıklamamıssın.. oncelıkle 1tb mı 1 gb mı .. sonucta elektrıkle mı calısıor yoksa sadece usb den mı .. eger baska pc lerde calısıorsa işletim sistemindendr.. buyuk ıhtımal format atınca duzelır... ayrıca hazır baska yerlerde calısıyorsa bence ıcndekılerın yedegını al.. ;)

dentabir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama sen genede tam acıklamamıssın.. oncelıkle 1tb mı 1 gb mı .. sonucta elektrıkle mı calısıor yoksa sadece usb den mı .. eger baska pc lerde calısıorsa işletim sistemindendr.. buyuk ıhtımal format atınca duzelır... ayrıca hazır baska yerlerde calısıyorsa bence ıcndekılerın yedegını al.. ;)
aRKADAŞIM HAKLISIN DÜZELTİYORUM HEMEN! KUSURA BAKMAYIN HERKESİDE YANILTTIM! 1 TB OLCAK! HARF HATASI

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
sorun pc de olmasın diğer pclerde çalışyor demişsin bir format atsan belki düzelir

dentabir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle sorunların formatla çözülceğini sanmıyorum!format atsamda çalıştığında yine aynı sorunu gösterexektir

dentabir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında gelir! pc deki bilgiler vs. programlar zor toplanır cinsten yıllar gibi!

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
adam içinde önemli bilgilerim var diyo, siz format at diyosunuz :D kardeş sen bi başka pc de dene. çalışmıyorsa garantiye kendin götür. ördakilerede içinde çok önemli bilgileri var diye bağır :)

dentabir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ewallah! bende zaten burda bbişi çıkmazsa -ki çıkmadı!! garantiye götürmeyi planlıyodum!

Son mesajlar