Yardım Usb Disk Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

SanSyRase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Öncelikle herkese selam
Kingston Datatraveler 16 Gb lık Usb diskimi biçimlendirdim ve bir daha açılmadı açmaya çalıştığımda yanlış işlev diyor disk yönetiminden baktım RAW da değil Çevrimiçi de başka bilgisayara da taktım oda aynı şekilde HP USB TOOL aracınıda kullandım usb diskimi görmüyor usb diskin ışığıda yanmıyor dosya sistemi yeri boş bir bilgi yok sağ tık özellikler deyince 0 bayt yazıyor Cmd üzerinden disklist yapınca sadece c diskim gözüküyor ; d diskim ve usb diskim de gözükmüyor. usb diskimi kurtarma yolum var mı?
Screenshot_1.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_2.png

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Öncelikle herkese selam
Kingston Datatraveler 16 Gb lık Usb diskimi biçimlendirdim ve bir daha açılmadı açmaya çalıştığımda yanlış işlev diyor disk yönetiminden baktım RAW da değil Çevrimiçi de başka bilgisayara da taktım oda aynı şekilde HP USB TOOL aracınıda kullandım usb diskimi görmüyor usb diskin ışığıda yanmıyor dosya sistemi yeri boş bir bilgi yok sağ tık özellikler deyince 0 bayt yazıyor Cmd üzerinden disklist yapınca sadece c diskim gözüküyor ; d diskim ve usb diskim de gözükmüyor. usb diskimi kurtarma yolum var mı?Ekli dosyayı görüntüle 168751Ekli dosyayı görüntüle 168752 Ekli dosyayı görüntüle 168750Ekli dosyayı görüntüle 168753Ekli dosyayı görüntüle 168749
Bozulmuş olma ihtimali yüksek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diskpart'tan sıfırladınız mı?