Ürünüm kargoya verildi orijinal mi? (Lenovo Lp1 kablosuz kulaklık)

Bu konuyu okuyanlar

badoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ürün kargoya verildi fakat fark ettim ki açıklama kısmında marka olarak "owwo tech" yazıyor ancak resimde ve başlıkta lenovo yazısı ve resmi var

bu ürün orijinalmi, lenovo lp1 kablosuz kulaklıgın bir yan ürünü olabilir mi?

Link: Stereo Şarj Kutulu Bluetooth Kulaklık J- OW1

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Biraz baktımda Google Owwo Tech Yazınca çiçeksepetinde sizin satın aldığınız satıcının adı yazıyor ''MSKTECH'' ve çoğunlukla ürünleri yan sanayi ama sizin aldığınzda resimlerde lenovo var ürün adıda lenovo fakat aşırı arada kaldım ne diyeyim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

böylede bir açıklama var:Owwotech M4 Akıllı Bileklik Tansiyon, Adım Sayar, Bildirim Ve Mesaj Okuma Renkli, büyük ve estetik ekrana sahip. Telefona gelen aramaları, mesajları gösterir ve titreyerek uyarır. Bileklik üzerinden telefonun kamerasını kumanda edebilirsiniz. Adım sayısını otomatik olarak kaydeder ve yakılan kaloriyi hesaplar.

Bence almış olduğunuz yan sanayi çünki çiçek sepetinde aynı kulaklıkdan var Lenovo Lp1 Livepods Kablosuz Bluetooth Kulaklık ve adı gibi markasıda Lenovo

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
aldığınız ürün çakma ha iş görür mü tartışılır benzeri no name bir ürün bende var şarz yeri kaynaklı müzik kalitesi benim gibi bisiklet kullanan biri için sıkıntı oluyor ,sürekli hava girdiği için ses boğuk kalıyor onun dışında normal

badoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler, artık urun kargoya verildi satıcı da iletisime geçmiyor lenovonun orjinal kutusu (ektedir) şu sekildeyse eger iade etmeyeceğim kutu farklı ise iade edeceğim, kutununda bire bir taklidini yapmazlar herhalde

Ekli dosyalar

• 300x300_thumb_5095_6.jpg
    300x300_thumb_5095_6.jpg
    6.3 KB · Görüntüleme: 98

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler, artık urun kargoya verildi satıcı da iletisime geçmiyor lenovonun orjinal kutusu (ektedir) şu sekildeyse eger iade etmeyeceğim kutu farklı ise iade edeceğim, kutununda bire bir taklidini yapmazlar herhalde
Bence iade edin Hepsiburada mediamarkt gibi sitelerden alın

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Yerinde olsam tüketiciyi yanıltmaktan resmi kurumlara şikayet ederdim. Görsel/ başlık ile açıklama bir birinden bağımsız. Ama gelecek ürün LP1.

badoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şikayet hakkımı saklı tutuyorum, satıcıdan cevap geldi ekte gönderdim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210904_194319_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210904_194319_com.android.chrome.jpg
    54.8 KB · Görüntüleme: 104