Ürün ücreti iadesi oldu ama kargo bulunduğum şehre geldi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. 12 Mart'ta amazon üzerinden bir ürün almıştım. Aramex ile gelen ürünüm ayın 17'sinde İstanbul'a geldi normalde siparişimin ayın 22'sinde gelmesi gerekiyordu ama gecikti ve 1Nisan'a kadar ertelendi. Aramex ile iletişime geçtim dün bana geri dönüş yaptılar ürününüz izmir acentamızdadır dediler. Kargomuda arkadaşımın adresine istemiştim götürmüşler ancak o sırada arkadaşım evinde değildi bundan dolayı onlardan kargoyu benim evime getirip getiremeyeceklerini sordum tabi yaparız dediler ve yeni adresi yazdım. Ama şöyle bir sıkıntı var ki amazon bana paramın geri iadesinin yapıldığıyla ilgili bir e-posta attı. Kargo şu an izmir'de ve yarın aramex adresime getirebileceklerini söylediler ama amazonda para iadesi yapacaklarını yazmış. Şimdi ben kargomu alabiliyor muyum bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Screenshot_20200402-130213.png

S4RPLZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
almamalısım cumku sama dava acabilirler (samırım), Bemce geri gomder

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Amazon'da daha önce başıma gelmdiği için bilmiyorum ama AliExpress'den aldığım ürünün süresi geçtiği için para iadesi almıştım aldıktan bir gün sonra ürün elime ulaştı bedavaya gelmiş gibi oldu ve daha sonra bir sorun olmadı. Ama bu sende olmayacak diye bir şey yok yetkililer ile bir görüş.

Son düzenleme:

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Mutlaka amazona bildir yoksa sonradan başın ağrıyabilir anlat sorunu mutlaka bedavaya gelebilir hiçbir sorun olmayadabilir ama sana dava açabilirler