Ürün Fişini Kaybettim Değişme Hakkım Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
teknosadan bir ürün aldım logitech marka ürün 2 gün sorunsuz çalıştı.kutusunu içindeki fişle beraber çöpe gitti.

geçen cumartesi alışveriş yapmıştım onların kayıtlarında fiş olmaz mı?

ayrıca ürünün kutusu yok ama ürün arızalı logitechi aradım başka pclerde denediğiniz halde çalışmıyorsa ürün arızalıdır dediler.

aldığınız yerden değiştirin dediler

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhaba

Bildigim kadariyla urun degisimi veya iadesi icin ilgili evraklarin ve kutularinin eksiksiz olmasi gerekiyor ki sen kutusunu cope attim demissin. Bu durumda urun garanti prosedurune girecektir.

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
garantisi duruyor Allah tan.. aracı kurum da teknosa mı olacak..

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Kutu yok, fiş yok değişme şansın çok zor, servise bile girmesi zor :)

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
yok yok garantisi var..ayrıca kredi kartı harcamalarım resmi belge sayılmaz mı:(.. ya da onların kayıtlarından bakma talebinde bulunamaz mıyım..

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

hem ben ürünü keyfi olarak değişmek istemiyorum ki sonuçta ayıplı mal bu..2 gün sonra bozulmuş.bahsettiğim bozulan mal kablosuz klavye ve fare seti.. bu kablosuz vericisi çalışmıyor hiç bir pc de.. teknosa saat 10 da açılıyormuş telefon edecem önce telefonda bir ön görüşme yapalım bakalaım.

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

şimdi teknosanın başka bir şubesini aradım diğer bana lazım olan şubenin telini almak için.oradaki elemana sordum durumu anlattım aynı üründen varsa kutusunu vermeden size yenisini verirler dedi.bakalım hayırlısı öyle olursa teknosa a teşekkür konusu açarım valla:)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
yok yok garantisi var..ayrıca kredi kartı harcamalarım resmi belge sayılmaz mı:(.. ya da onların kayıtlarından bakma talebinde bulunamaz mıyım..

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

hem ben ürünü keyfi olarak değişmek istemiyorum ki sonuçta ayıplı mal bu..2 gün sonra bozulmuş.bahsettiğim bozulan mal kablosuz klavye ve fare seti.. bu kablosuz vericisi çalışmıyor hiç bir pc de.. teknosa saat 10 da açılıyormuş telefon edecem önce telefonda bir ön görüşme yapalım bakalaım.

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

şimdi teknosanın başka bir şubesini aradım diğer bana lazım olan şubenin telini almak için.oradaki elemana sordum durumu anlattım aynı üründen varsa kutusunu vermeden size yenisini verirler dedi.bakalım hayırlısı öyle olursa teknosa a teşekkür konusu açarım valla:)

Hocam Teknosa kayıtlarını kontrol etmeye yanaşmaz bile, uğraşmaz yani. Garantiye gidecekse getir fişini faturasını göndereyim der. Gidip konuşmak en güzeli

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR:))
http://forum.shiftdelete.net/konu-d...knosa-evet-evet-baslik-dogru.html#post1574767

Şu konuda maruzatımı dile getirmiştim.

http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/176983-urun-fisini-kaybettim-degisme-hakkim-var-mi.html

iş yerinden eve gittim klavyeyi v.s aldım bir de garanti belgesini teknosaya gitim.Aklımdan neye nasıl itiraz edeceğim diye planlar yapıyordum girerken.O öyle derse ben böyle derim gibi cümleler tasarlıyordum:))

Adama ürünü buradan aldığımı fişini ve kutusunu attığımı yalnzıca granti belgesi olduğunu söyleyerek girişi yaptım..

karşı taraftan atak beklerken aldı o çalışmayan kablosuz klavye vericisini bir pc de denedi ardından gidip başka bir kutudan o bozuk parçanın yenisini getirip bana verdi.

''ama daha kavga edecektik'' diyesim geldi tuttum kendimi.Bu nasıl iş arkadaş bu kadar da çabuk değiştirilmez ki ürün üstelik fişi de yok...diyesim geldi yine tuttum kendimi...

:):

Mağazadan dışarı çıkıp teknosanın namını bilen arkadaşları arayıp sevincimi ve şaşkınlığımı paylaştım..

Umarım bu yaşadıklarım bir rüya değildir.

hee unutmadan TEŞEKKÜRLER ATAPARK VARLIBAŞ TEKNOSA A PERSONELİ :):)
....

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
hocam alış verişi kredi kartı ile yaptıysan ekstrelerden teknosa hallediyor :) çünkü daha başıma geldi :)

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
sanırım öyle yaptılar satın aldığım günü sordular çünki