Urbanears Plattan 2 Bluetooth VS Sennheiser HD 4.40 BT

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
64
Selamlar arkadaşlar. Başlıkta da görüldüğü üzere uzun süredir kullanmış olduğum Samsung telefonlardan çıkan AKG marka kulaklığım yakın bir zamanda ömrünü yitirdi. Bende bir BlueTooth kulaklık almaya karar verdim. Bütçeme göre 2 tane model buldum. Sennheiser bütçemi biraz aşsa da bir seçenek olarak değerlendirmek ve sizin yorumunuzu da almak istedim. Urbanears boyutu, taşınabilirliği, hafifliği, zarifliği, kablo örgüsü ve şıklığıyla öne çıkan fakat pek yaygın olmayan bir marka. Sennheiser ise ben buradayım diyen duruşu, marka ismi, sürücü kalitesi ve bas tiz oranları ile kendini kanıtlamış bir marka. Benim için önemli olan şeyler hergün en az 1 saat müzik dinlediğimden sık sık şarj ihtiyacı gerektirmeyecek, uzun süreli kullanımlarda kafamı ağrıtmayacak, çantama attığımda kırılmayacak ve fazla yer kaplamayacak, aynı zamanda da verdiği ses kalitesi iyi olacak bir kulaklık olması. Yardımcı olursanız sevinirim. Gönlüm Urbanears almaktan yana ama aldıktan sonra keşke demekte istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
64

Son mesajlar