Yardım Unutulan telefon şifresini sıfırladiktan sonra kurmak için soruyor

Bu konuyu okuyanlar

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Merhaba, arkadaşım telefonunun pin'ini unutmuş bu yuzden açamamisti telefonunu ve ben de hard reset attım telefona ancak kurarken eski telefondaki şifreyi soruyor ama hatırlamıyor ne yapabiliriz acaba?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kayıtlı mail adresi ile sıfırlama yapın..

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
En son hangi e-posta hesabıyla kullandıysanız o gerekiyor yeni bir e-posta ile kurulum yapacaksan bile eskisini girmeni istiyor buda çalınmalara karşı güvenlik önlemi..

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
En son hangi e-posta hesabıyla kullandıysanız o gerekiyor yeni bir e-posta ile kurulum yapacaksan bile eskisini girmeni istiyor buda çalınmalara karşı güvenlik önlemi..
Sanirım bu güvenlik önlemi bi işe yaramamış :D boşuna yapmıslar bu şeyi ?? 1 kere daha hard reset attım sormadı eskisini bu kadar basitmiş :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sanirım bu güvenlik önlemi bi işe yaramamış :D boşuna yapmıslar bu şeyi ?? 1 kere daha hard reset attım sormadı eskisini bu kadar basitmiş :)
Belkide telefon xiaomi olduğu içindir samsung huawei ve apple'da öyle bir durum söz konusu değil..

mesut.islamoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba, arkadaşım telefonunun pin'ini unutmuş bu yuzden açamamisti telefonunu ve ben de hard reset attım telefona ancak kurarken eski telefondaki şifreyi soruyor ama hatırlamıyor ne yapabiliriz acaba?
Eğer sorununu çözemediysen xiaomi den izin alıp telegona root atarak telefonuna yeniden işletim sistemini yükleyip kullana bilirsin ve sonrada rootu kaldırabilirsin

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
bypass yaparsan çözülür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung grand prime g532F Adlı cihaza format attıktan sonra kayıt emaili sordu bende bypass yaptım..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
bypass yaparsan çözülür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung grand prime g532F Adlı cihaza format attıktan sonra kayıt emaili sordu bende bypass yaptım..
Eski cihazlarda bunu aşabilmek kolaydı normal kullanıcı için artık bu durumları aşmak zor android garip bir işletim sistemi olduğu bazen saçma sapan bir şekilde güvenlik önemlerini aşabiliyorsun sonuç olarak apple bile bu durumunu çözenler adroid'i her türlü çözer..