• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Yardım Unreal Engine Paketleme Hatası

Bu konuyu okuyanlar

koray çoruh

Asistan
Reaksiyon puanı
18
LogUObjectHash: Compacting FUObjectHashTables data took 1.31ms
LogMainFrame: Project does not require temp target
LogLauncherProfile: Found promoted target with matching version at ../../../Engine/Binaries/Win64/UE4Game-Win64-Shipping.target
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): Running AutomationTool...
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): Parsing command line: -ScriptsForProject=C:/UE4game/UE4game.uproject BuildCookRun -nocompileeditor -installed -nop4 -project=C:/UE4game/UE4game.uproject -cook -stage -archive -archivedirectory=C:/Users/koray/OneDrive/Masaüstü/gams -package -ue4exe="C:\Program Files\Epic Games\UE_4.27\Engine\Binaries\Win64\UE4Editor-Cm
d.exe" -compressed -ddc=InstalledDerivedDataBackendGraph -prereqs -nodebuginfo -targetplatform=Win64 -clientconfig=Shipping -utf8output
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): Setting up ProjectParams for C:\UE4game\UE4game.uproject
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): ERROR: Editor target not found!
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): (see C:\Users\koray\AppData\Roaming\Unreal Engine\AutomationTool\Logs\C+Program+Files+Epic+Games+UE_4.27\Log.txt for full exception trace)
PackagingResults: Error: Editor target not found!
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): AutomationTool exiting with ExitCode=1 (Error_Unknown)
UATHelper: Packaging (Windows (64-bit)): BUILD FAILED
PackagingResults: Error: Unknown Error

Aldığım hata bu. Bu projeden daha önce çıktı almıştım. Karaktere yeni animasyonlar ve oyuna kapı ekledim ve şu an yeniden paketleme yapamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
.
.
.
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): Running AutomationTool...
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): Parsing command line: -ScriptsForProject=C:/UE4game/UE4game.uproject BuildCookRun -nocompileeditor -installed -nop4 -project=C:/UE4game/UE4game.uproject -cook -skipstage -ue4exe="C:\Program Files\Epic Games\UE_4.27\Engine\Binaries\Win64\UE4Editor-Cmd.exe" -targetplatform=Win64 -ddc=InstalledDerivedDataBackendGraph -utf8
output
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): Setting up ProjectParams for C:\UE4game\UE4game.uproject
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): ERROR: Editor target not found!
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): (see C:\Users\koray\AppData\Roaming\Unreal Engine\AutomationTool\Logs\C+Program+Files+Epic+Games+UE_4.27\Log.txt for full exception trace)
PackagingResults: Error: Editor target not found!
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): AutomationTool exiting with ExitCode=1 (Error_Unknown)
UATHelper: Cooking (Windows (64-bit)): BUILD FAILED

cooking yapmaya çalıştığımda aldığım hata
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Benimle aynı sorunu yaşayan varsa proje klasöründeki Intermediate klasörünü kesip(her ihtimale karşı silmemeliyiz) masa üstünde bir klasöre yapıştırıyoruz. Sorun çözüldü

Son düzenleme: