Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Profesör
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,824
Reaksiyon puanı
271
Puanları
83
Yaş
23
Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, İstanbul Maslak'taki bir özel hastanede tedavi altına alındı. Erbil'in kızı Sezin Erbil, "Babam evdeyken düşmüş. Durumu kritik değil ama vücudunda kırıklar var." açıklamasında bulundu.
505
Sunucu Mehmet Ali Erbil, evinin banyosunda düşerek yaralandı. Hastanekaldırılanlan Erbil, göğüs boşluğunda kan toplanması nedeniyle ameliyat edildi. Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil kızı Sezin Erbil, "Babam evdeyken düşmüş. Durumu kritik değil ama vücudunda kırıklar var." açıklamasında bulundu.
Hastaneden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
18 Ekim 2018, Perşembe günü akşam saatlerinde, düşme nedeniyle Acil Servisine kaldırılan ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil ameliyat edildi. Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, sanatçının durumu ile ilgili şu bilgileri verdi: "Hastamız Mehmet Ali Erbil evinde düşme sonrası Acil Servise getirilmiştir. Yapılan tetkiklerde kaburgalarında çoklu kırıklar ve sonucunda gelişen göğüs boşluğunda kanama ve hava birikmesi tanıları ile acil operasyona alınmıştır. Operasyon başarıyla sonuçlanmış ve hastamız yoğun bakımda takibe alınmıştır. Genel durumu şu an iyidir."Kaynak:Sabah
 

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Katılım
3 Şub 2018
Mesajlar
7,588
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
9,001
Puanları
113
Allah yardımcısı olsun, en son vertigo hastalığı vardı sanırım; tam atlatamadıysa tek başına yardımsız hareket etmesi riskli.
 

Elbruz46

Rektör
Katılım
22 Şub 2008
Mesajlar
11,949
Reaksiyon puanı
1,378
Puanları
113
Çerkeslere Lavuk dediği günden bu yana nefretimdir.

En ufak bir merhamet duygum yok kendisin...
 

Son mesajlar

Üst