Ünlü markalar uygun fiyata nereden alınır?

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Arkadaşlar outleet olmayan ünlü tekstil Markaları uygun fiyata alabileceğimiz adres var mı? Yoksa bütün şehirlerde markaların satış fiyatları aynı mıdır? ben bunun için istanbula gitmeyi düşünüyorum. Ama boşuna da gitmek istemiyorum. Ankaraya gittim. kentpark,ankamal gibi avmlere gittim. Bir fark göremedim.

Son düzenleyen moderatör:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Oralarda olmaz ya çadır günleri gibi şeyler bulacaksınız ya da fabrika satış mağazaları oluyor oralar daha uygun oluyor ama her markanın ayrı ayrı olduğu için biraz sıkıntı

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Oralarda olmaz ya çadır günleri gibi şeyler bulacaksınız ya da fabrika satış mağazaları oluyor oralar daha uygun oluyor ama her markanın ayrı ayrı olduğu için biraz sıkıntı
Nerelerde olmaz?
istanbulda mahmutpaşa, Beyoğlu pasajından bahsediliyor ama ne tür Kıyafetler markalar var bilmiyorum. Ankara'da sosyete pazarı denilen yer duymuştum oraya gidecektim vaktim olmadı.
Normal semt pazarlarında kaliteli ürün sattığını sanmıyorum. Hem deneme Şansında olmuyor.

Son düzenleyen moderatör:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Nerelerde olmaz?
istanbulda mahmutpasa,beyoglu pasajindan bahsediliyor ama ne tur kiyafetler markalar var bilmiyorum.ankara da sosyete pazari denulen yer duymustum oraya gidecektim vaktim olmadi
Normal semt pazarlarinda kaliteli urun satdini sanmiyorum.hem deneme sansin da olmuyor
Kentpark ve ankamall gibi yerlerde olmaz. Aslında kaliteli ürünleri arayıp bulmak lazım illa ünlü markalar olmasına gerek yok o markalarda bile genellikle polyester ürünler oluyor çok fazla yer bilmiyorum o konuda maalesef