Üniversite için laptop önerisi bütçe max 15000tl

Bu konuyu okuyanlar

kosero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu sene almanyada bilgisayar mühendisliği okuyacağım bu yüzden yeni laptop almak istiyorum. Bütçem max 15000tl. Bilgisayarda aradığım en büyük özellikler hafif olması, malzemesinin kaliteli olması ve batarya ömrü çünkü daha çok taşıyıp dışarda kullanıcam ve ileride iş hayatıma kadar da dayanmasını istiyorum.
Ben biraz araştırma yaptım bu bilgisayarlar arasında kaldım daha iyi önerisi olan varsa söyleyebilir. (Monster ve Casper tercih etmiyorum.)

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326

kosero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya konusunda uzebilecek cihazlar attıklarınız
Oyun Oynamayacaksanız bu da olur
Laptopta ekran kartinin da olmasini istiyorum cok agir olmasa da hafif bir sekilde oyun oynarim o yuzden ekran karti duzgun olan bi laptop istiyorum

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Laptopta ekran kartinin da olmasini istiyorum cok agir olmasa da hafif bir sekilde oyun oynarim o yuzden ekran karti duzgun olan bi laptop istiyorum
Son attığıma bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynadığın oyunlara göre mesela mx de iş görebilir

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
Attığınız Hp Omen tam size göre. Ekran kartı da muhteşem

kosero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son attığıma bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynadığın oyunlara göre mesela mx de iş görebilir
Son attığınıza baktım ama ben almanyadan almak istemiyorum türkiye daha rahat geliyor bir de iade işlemi felan olursa türkiyeden daha gitmeden halletmek istiyorum. MSI prestige serisine baktım amazonda benzer fiyata buldum aynısını 13752 tlye (MSI NB PRESTIGE 15 A10SC-075TR). Bu laptop ile hp omen arasında kaldım hp omenin işlemcisi daha iyi 1tb ssdsi var ve fiyat bakımından daha uygun o yüzden daha çok o ikisi arasında kaldım

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Son attığınıza baktım ama ben almanyadan almak istemiyorum türkiye daha rahat geliyor bir de iade işlemi felan olursa türkiyeden daha gitmeden halletmek istiyorum. MSI prestige serisine baktım amazonda benzer fiyata buldum aynısını 13752 tlye (MSI NB PRESTIGE 15 A10SC-075TR). Bu laptop ile hp omen arasında kaldım hp omenin işlemcisi daha iyi 1tb ssdsi var ve fiyat bakımından daha uygun o yüzden daha çok o ikisi arasında kaldım
Malzeme kalitesi ekran pil ve hafiflik konusunda daha iyi msi ama Omen'in donanımı daha iyi. Karar tamamen size ait

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Madem aradığın en büyük özellikler ince ve hafif olması ozaman bi macbook pro yakışır yiğenime.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bu ürünü takip edip indirim yakalarsan almanı öneririm. Her unsuru gayet başarılı olan güçlü bir cihaz. İçindeki R9 4900HS şuan dünyanın en güçlü mobil işlemcisi.

Bu arada bu ürün Almanyada da bulunuyor, oradan alırsan biraz daha uyguna gelir.