Unity 2D Yumruk Atma Animasyonu Çalışırken Karakterin İdlesiyle Birleşip Bug Oluyor

Bu konuyu okuyanlar

vanlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba resim atacağim direk belli olacaktir diye umuyorum.

Bugsuz Halimiz yani animasyon yok iken

Buda Animasyon çalışırken

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Merhaba resim atacağim direk belli olacaktir diye umuyorum.

Bugsuz Halimiz yani animasyon yok iken

Buda Animasyon çalışırken
Editlerken png boyutlarını eş biçimde mi kestin. Hazır assets mi kullanıyorsun

vanlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Editlerken png boyutlarını eş biçimde mi kestin. Hazır assets mi kullanıyorsun
Kendim kestim, boyutları aynı değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel

Son düzenleme:

vanlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hala yapamadım yardımcı olacak?

vanlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
512X392

Biraz değişik olduğu için Grid by Cell yapamadım ben size atayim isterseniz siz bana söyleyin kaça kaç yapacağımı
unnamed.png

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
512X392

Biraz değişik olduğu için Grid by Cell yapamadım ben size atayim isterseniz siz bana söyleyin kaça kaç yapacağımı
Ekli dosyayı görüntüle 113019
Paketi yayınlayan arkadaş hepsini bir araya koymuş elle yapmak mecburiyetindesiniz. Efektlerin bazıları büyük bazıları küçük. Şu tarz tek bir karakter olmadığı zaman elle yapmaya mahkumsunuz. Yapabiliyor iseniz fotoğrafı bölümlere ayırın karakter karakter daha sonra sliceleyin
Ek Açıklama 2020-08-20 213257.png

Son düzenleme:

vanlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Paketi yayınlayan arkadaş hepsini bir araya koymuş elle yapmak mecburiyetindesiniz. Efektlerin bazıları büyük bazıları küçük. Şu tarz tek bir karakter olmadığı zaman elle yapmaya mahkumsunuz. Yapabiliyor iseniz fotoğrafı bölümlere ayırın karakter karakter daha sonra sliceleyinEkli dosyayı görüntüle 113027
Teşekkürler, ben normalde kodlarda sıkıntı var diye düşünmüştüm siz Sprite editor falan diyince kontrol ettim bayağı onlarla alakalı sıkıntı varmış hepsini düzelttim ve oldu, Hotline Miami tarzı yaptığım için ayakların İdlesine karakterin resmini falan koymuşum ondan dolayı olmuş teşekkür ederim.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Teşekkürler, ben normalde kodlarda sıkıntı var diye düşünmüştüm siz Sprite editor falan diyince kontrol ettim bayağı onlarla alakalı sıkıntı varmış hepsini düzelttim ve oldu, Hotline Miami tarzı yaptığım için ayakların İdlesine karakterin resmini falan koymuşum ondan dolayı olmuş teşekkür ederim.
Rica ederim iyi çalışmalar

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,678
Başarılar, oyunu bekliyorum :D