Underground Dizisinin Posterleri Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Müdavim
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,729
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,163
Puanları
113
Yaş
38
Underground-700x467.jpg

WGN America’nın yeni drama dizisi Underground için tanıtım posterleri yayınlandı.

Yeraltı Demiryolu Hareketi dönemini ekana getirecek olan Underground, bir grup kölenin özgürlüğe kaçış öykülerini konu alıyor.

İlk olarak New York Comic-Con’da görücüye çıkan posterler, dizinin ana karakterleriyle ilgili ipuçlarını da barındırıyor.

Posterlerde yer alan ana karakterler ise şöyle;

– Christopher Meloni (Law & Order: SVU) dizide August Pullman rolünde. August ahlak değerleri ve hayatta kalma mücadelesi arasında kalan ağzı sıkı bir karakter.

underground-posters-4.jpeg


– Aldis Hodge (Leverage) Noah karakteriyle karşımıza çıkıyor. Noah, özgürlük hayalleri kuran, kaçmak için tehlikeli bir plana sahip cesur ve akıllı bir köle.

undgerground-posters-1.jpeg


– Jurnee Smollett-Bell (Friday Night Lights), cesur ve güçlü olmasına karşın utangaç bir yapıya sahip ev kölesi Rosalee rolünü üstleniyor.

underground-posters-6.jpeg


– Alano Miller (Jane The Virgin), köle arkadaşaları tarafından küçümsenen ve korkulan, kurnaz ve karizmatik Cato rolünde.

underground-posters-2.jpeg


– Jessica de Gouw (Arrow), üst tabakaya mensup, eşinin kölelik karşıtı fikirlerini destekleyen Elizabeth rolünü üstleniyor.

underground-posters-3.jpeg


– Amirah Vann (Girls), ev kölelerinin başındaki sadık bir anne olan Ernestine rolünde.

undergdound-posters-5.jpeg


Misha Green (Sons of Anarchy) ve Joe Pokaski (Heroes) tarafından yaratılan Underground, 2016 yılında dizi severlerle buluşacak.​

Kaynak
 
Üst