Ümraniye'den Bayrampaşaya nasıl gidilir ? (iett)

Ghost47ShooT

Üyecik
merhabalar ümraniyeden bayrampaşaya gitmek istiyorum ama hangi otobüse biniceğimi bilmiyorum aktarmalı gidiceğimide biliyorum ama hangi otobüs kaç aktarmalı gidiceğimi yazarsanız sevinirim :confused1:

Lazzz

Rektör

2 farklı yol mevcut. İETT hesabina göre resimdeki hatlar ile gidebileceğini söylüyor.

_taha

Profesör
Bende tecrübeyi söyleyeyim. 522 direk mecidiyeköy hattına binebilirsen ümraniyeden direkt mecidiyeköy ordan bayrampaşa 32M hattı rahattır. Ya da Ümraniyeden altunizade metrobüse git metrobüse bin Karşıya geçeceksin orda Bayrampaşa durağında in yeterlidir. :)))

rawkid

Dekan
Tam adamina buldun diyebilirim. Bayrampasada oturdugum icin :) simdi sana programdan felan resim atmicam. En yakin metrobus hattina bin. Avrupaya gec bayrampasa maltepe duragina gel. Ordan yukari cikinca minibusleri gorursun. Yanlis hatirlamiyorsam ordan forum istanbul minibusleri geciyor. Sor zaten hemen yonlendirirler.

Ama illa iett ile dersen bilemem orasini. 32M var oraya giden. Yukarda arkadas anlatmis.

grkn-g

Doçent
ümraniyeden metrobüse yada topkapı civarı bir arabaya bin metroya at kendini metronun kocatepe durağı forumun içinde gibi birşey zaten