Ultranet limitsiz 50 gb bağlantı problemi

cankiz77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceden netlimitsiz kullanıyorken hiç kopma problemim yoktu ama 3 ay önce paket değişikliği yaptığımda ultranet limitsiz 50 gb 18 mps hıza geçtim ve sürekli kopma problemi yaşıyorum günde kaç kere ttneti arıyorum güncelleme yapılıyor o an yarım saat hiç kopmuyor sonra tekrar başlıyor..
ben bu pakete 24 ay tahhahüt ederek geçtim artı ttnet alo paketiyle beraber şimdi ben bu paketten vazgeçememde napıcam internetide kopmalardan dolayı kullanamıyorum hergün ttneti aramaktan bıktım kesin bir çözüm sunmuyrlar en son arıza kaydı açtılar ama yok yine aynnı yine aynı deli olucam..
benim şimdi ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin..
paket hızımı ttnetten ölçtü şu veriler çıktı..
indirme hız :3.55
yükleme hız 0,58
sizce durum nedir

yasin0252

Asistan
Reaksiyon puanı
3
O tarife 18 değil de 16 mbps ye sizin hattınız o tarifeyi o hızı desteklemiyor demekki.. Yapmanız gereken yaa ttnet online işlemlerden ya da 4440375 i arayarak tarifenizi 16 dan 8 e çektirmek. Taahhüt olduğu çin geriye dönüş pek mümkün olmayabilir ama bunu uygun bi dille ttnete anlatmanız gerekiyor.. Hızı geriye çektirip taahhüt devam edebilir..

Bide modem değerlerinizi buraya koyabilir misiniz?. Airties modem kullanıyorsanız tarayıcınızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp enterlayıp modeme giriş yapın. İnternet bölümündeki hız değerleri.

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
indirme hızınız 3.55mb ise altyapınız çok kötüdür, müşteri hizmetlerinden hızınızı 4mb'e çektirin o zaman kopma olmaz ancak hızdan memnun kalmazsınız