Ülkenin durumu hakkında

Cortana

Asistan
Param yok ki dışarda n'apayım? He başkalarının var ama, dışarda takılanları görüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 lt yağ 100₺'de olabilirdi. 10 gençten 4'ümü ne işsizmiş. 6'sı 7'si işsiz olabilirdi. Temel ihtiyaçlar zor da olsa karşılanıyor, hiç karşılanamayabilirdi. Ayağını yorganına göre uzatırsan borçlanmazsın zaten.
Objektif olun durumumuz rezalet işte.

Yasiin

Profesör
Param yok ki dışarda n'apayım? He başkalarının var ama, dışarda takılanları görüyorum.

5 lt yağ 100₺'de olabilirdi. 10 gençten 4'ümü ne işsizmiş. 6'sı 7'si işsiz olabilirdi. Temel ihtiyaçlar zor da olsa karşılanıyor, hiç karşılanamayabilirdi. Ayağını yorganına göre uzatırsan borçlanmazsın zaten.
Madem birşey den haberin yok bilmediğin konular hakkında atıp tutma.

mg4446

Asistan
Dolar 7.93 zaten 8 olmasını bekliyoruz ki sesimizi çıkartalım 7.95 olunca osrun yok ama 8 olunca var neyse

Vergi üstüne vergi dolar durumu

eğitim sistemi

ve adalet adaletin b*kluğunu kadir şeker olayından anlayabiliyorsunuz kendini savunmaş adam ölsemiydi :/

ülkedeki insanlar zar zor geçiniyor bide üstüne vergiler üstümüze gelince her şey pahalı hani burger da çalışsan yaşamak için ek iş lazım belki borsayla falan uğraşırsın ama gerek var

yabancı ülkelerde burger da çalışmanın nasıl bir şey olduğunu da biliyorsunuz

PS 5 e 7000-8000 tl vergi ne demektir allah aşkına çıldırıcam yemin ederim

bununla birlikte ülkemizde adalet olmadığı için sapıhı serserisi çok oluyor bu beni baya endişelendiriyor açıkçası
diğerlerine bişey demiyorum ama eğitim sisteminde bence sıkıntı yok varsa da ne sıkıntı size göre ve doğrusu nasıl olmalı

-Uncar_Blood-

Profesör
diğerlerine bişey demiyorum ama eğitim sisteminde bence sıkıntı yok varsa da ne sıkıntı size göre ve doğrusu nasıl olmalı
misal bilişim dersinde sadece sırf scratch diye bir program var o öğretiliyor çok saçma ! ilerde oyun yapmak isteyen bir kişi olabilir belki ancak bu oyun piyasaya çıkarılacaksa scratch gibi basit komutlu programlar öğretilmemeli hiç bir işine yaramaz scratch öğretiyolar 2 yazı yazdırıyorlar bitti bilişim ders böyle olmamalı bence