Soru Ülkemizde Erkek Kıtlığı Olsaydı Ne Yapardınız?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392
Arkadaşlar Letonya'daki Erkek Kıtlığı durumu nedir şu son zamanlar da bilmiyorum ama ülkemizde erkek kıtlığı olsaydı azınlık olarak siz olsaydınız ne yapardınız? Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Herhalde kızlar bunu sorun etmezdi. Saten Türk erklerini Türk kızları kolay kolay beğenmez, evde kalmayı tercih ederler :D.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392
Herhalde kızlar bunu sorun etmezdi. Saten Türk erklerini Türk kızları kolay kolay beğenmez, evde kalmayı tercih ederler :D.
Doğrudur hocam Türk kızlarının çoğu şahsen benim paralarımı beğenirlerdi mesela param olsaydı eğer. Vücut geliştirsem yine yaranamazdım. Son olarak unutmadan: "Parasız erkeği sadece annesi sever."

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Doğrudur hocam Türk kızlarının çoğu şahsen benim paralarımı beğenirlerdi mesela param olsaydı eğer. Vücut geliştirsem yine yaranamazdım. Son olarak unutmadan: "Parasız erkeği sadece annesi sever."
O yüzden analarımızın kıymetini bilek.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Arkadaşlar Letonya'daki Erkek Kıtlığı durumu nedir şu son zamanlar da bilmiyorum ama ülkemizde erkek kıtlığı olsaydı azınlık olarak siz olsaydınız ne yapardınız? Şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.
Ben Zlatan kafasında yaşadığım için çok sorun etmezdim veya benim için farklı bir durum olmazdı. Benden bir tane var keyifleri bilir :tearsofjoy:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Afrika'dan ucuza erkek ithal ederdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Letonya'ya taşınalım. Bu fırsatı kaçırmayalım. Letonyalı kızlar güzeldir.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Kaç kız gördünüzde bu tanıyı koydunuz ve genelleme yaptınız? Heralde tüm kızları görmüşsünüz...

Konuya geleyim;
Yakın bir Türk ülkesinden damızlık erkek getirilir büyük ihtimal. Azınlık olsamda durum değişmez ki zaten azınlığım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Kaç kız gördünüzde bu tanıyı koydunuz ve genelleme yaptınız? Heralde tüm kızları görmüşsünüz...

Konuya geleyim;
Yakın bir Türk ülkesinden damızlık erkek getirilir büyük ihtimal. Azınlık olsamda durum değişmez ki zaten azınlığım.
Damızlık için nereye kayıt oluyoruz? sjshdjdjhdjs

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
O sırada Türk erkekleri Rusya'ya kaçmıştır. Erkekler: ?