Ukrayna'da 3 yıl önce çekilmiş videoyu yeniymiş gibi yayınlayan Dha ve A Haber!

Bu konuyu okuyanlar

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Hiçbir kanal tamamen tarafsız değil ama A haber taraflılığın kitabını yazmış direkt olarak Ak Partiye bağlı ak parti propaganda kanalı. FOX TV bu kadar değil. Bu olaysa sorun DHA'da. Kendi sitelerinde ukraynadaki videoları kaldırmışlar ama ilk saatlerde Ukraynadaki görüntüleri servis etmişler hiçbir haber kanalıda bu yanlış dememiş.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Ee peki foxun istediklerini verelim o zaman iktidara sırf tarafcı Fox övsün diye? Cidden Fox tarafsız mı. Hocam kendinizi lütfen kandırmayın. Daha önce iktidara gelenlerin ne yaptığını gördük. Akp veyahut hükümeti eleştirenlere terörist gözüyle değil, sokağa çağırıp halkı isyana teşvik edenlere terörist gözüyle bakılıyor. Düzgün eleştirene kimse bir şey demiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oo ne demezsin öyle deme linç ederler kardeşim sakınn haaa (!)
Allah aşkına Yaşınız kaç ve ne gördünüz?

Milletin gözüne baka baka yalan söyleyen ve bunu televizyonda yapan Allahtan da korkmayan insan müsveddelerini mi izleyeceğiz.

Kapattırmasaydınız o zaman diğer kanalları, hepsini zorla havuza dahil etmeseydiniz.

AKP öncesinde Siyasilerin kuklaları ile skeç yapılırdı tvlerde insanlar da güler eğlenirdi.
Ne siyasiler gocunurdu ne de halk, bugün insanlar doğruları söylemeye korkuyor.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Allah aşkına Yaşınız kaç ve ne gördünüz?

Milletin gözüne baka baka yalan söyleyen ve bunu televizyonda yapan Allahtan da korkmayan insan müsveddelerini mi izleyeceğiz.

Kapattırmasaydınız o zaman diğer kanalları, hepsini zorla havuza dahil etmeseydiniz.

AKP öncesinde Siyasilerin kuklaları ile skeç yapılırdı tvlerde insanlar da güler eğlenirdi.
Ne siyasiler gocunurdu ne de halk, bugün insanlar doğruları söylemeye korkuyor.
Aynen kesin öyledir SSK yi batıran adamın ülke başına gelince ne yapacağını az çok hayal etmemize gerek yok.
Mecliste PKK'lılarin affını isteyen veyahut, HDP ile işbirliği yapan partinin tarafını tutan Fox suçlu değil fakat hükümeti savunduğu için akp suçlu. Şu an siz bile bunları söylerken taraf tutuyorsunuz
images (45).jpeg
images (44).jpeg

Veya idlib'te ne işimiz var diyenlerin tarafını tuttuğu Fox haberdi.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Aynen kesin öyledir SSK yi batıran adamın ülke başına gelince ne yapacağını az çok hayal etmemize gerek yok.
Mecliste PKK'lılarin affını isteyen veyahut, HDP ile işbirliği yapan partinin tarafını tutan Fox suçlu değil fakat hükümeti savunduğu için akp suçlu. Şu an siz bile bunları söylerken taraf tutuyorsunuz
Tıpkı havuz medyası gibisiniz konuyu sürekli alakasız noktalara taşıyorsunuz.
Ben CHP'li değilim CHP'ye de hiç oy vermedim.
Ayrıca Kılıçdaroğlu bu ülkenin başına gelemez siz başkalarından korkun...

İnsanları aldatan bizden değildir diyor peygamberimiz.
Havuz medyasını ve hizmet ettiklerini bir de bu hadisi şerife göre değerlendirin...

Hazır konu haber kanallarına gelmişken şunun da konusu aç, Fox Tv'yi her görmeme aklıma gelir gülerim ?
Siz en azından gülebiliyorsunuz biz havuzu görünce mide bulantısı geçiriyoruz.

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389

Yaptığınız işin dine uygun olup olmadığını araştırdınız mı hiç?
Havuz medyasını ve hizmet ettiklerini bir de bu hadisi şerife göre değerlendirin...
Hocam birde A haberde bi l**** vardı. "Ver mehteri" diyip duruyordu. O, çok fena hocam.
İBB seçimlerinde, Ekrem İmamoğlu'na "olum" demiş ve davalık olmuştu. Şimdi, Silivri'yi boylamıştır. :)

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170

Yaptığınız işin dine uygun olup olmadığını araştırdınız mı hiç?
Kardeşim sana ben Chp li demedim ki ben her akp yi veya hükümeti sevmeyene CHP'li muamelesi mı yaptım? Evet insanları aldatan bizden değildir diyor ben a haber yanlış veya taraflı haber de yapmıyor demedim ki? Havuz medyası ne alaka şimdi? Foxun tuttuğu taraf ne kadar doğru Fox haber a haber gibimi bunu tartışıyoruz. Bende foxun savunduğu tarafın yaptıklarını attım ve onun da yanlışlarını söyledim. Bu akp sorunsuz anlamına gelmiyor ki. Bugün akp ye verenler Erdoğan yüzünden veriyor. Erdoğan olmasa akp %10 dahi alamaz. A haberden daha iyi, sağcı bir kanal varsa söyleyin hocam. Ben şunu savunmuyorum a haber kesinlikle doğru haber yapıyor diye. Bunu savunmuyorum yanlış anladınız. Akp hükümetinin de yanlışları var fakat diğerlerine nazaran daha iyi işler yapıyor dinimiz için.( Bana göre). Yarın akp den daha iyi biri gelip dinim için daha çok iş yaparsa neden ona vermeyeyim?

Ayrıca Kılıçdaroğlu bu ülkenin başına gelemez siz başkalarından korkun...

Siz en azından gülebiliyorsunuz biz havuzu görünce mide bulantısı geçiriyoruz.
Ve ben kimseye hizmet etmiyorum? Size CHP'li falan da demedim

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
A Haber görünce gülesim geliyor ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Adam gelmiş 2. dünya savaşı sonucunda olan olayları cehabe zihniyeti diye anlatıyor hala. Ya bu sağ kesimle konuşmak cidden zor git 2. dünya savaşı tarihini oku azıcık lütfen ya.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
bunu tartışçaksak 10 kanaldan 9 u kaptılmalı 1 ceza kesilmeli ben bu kanallar yüzünden haber izlemiyom

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hala A maber izleyen kaldı mı?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Ekli dosyayı görüntüle 107247Ekli dosyayı görüntüle 107248

Veya idlib'te ne işimiz var diyenlerin tarafını tuttuğu Fox haberdi.
2. Dünya savaşı yetmez milat tan önce ye gel ???

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
A-Haber'in haber mantığını sevmem ve izlemem. Ama bu ve bunun gibi olaylardan A-Haber kapatılmalı deyip Tele1 veya Halk TV gibi kanalları aklamaya çalışmakta aşırı saçma...

A Haber ( Sabahtan akşama neredeyse 24 saatin 24 saati haber vermeye çalışan bir kanal. Bu haberler sabah akşam haber yapacam diyede çoğu zaman çuvallıyorlar ve saçmalıyorlar resmen konu haber üretecekler diye...

Havai Fişek fabrikasının haberini duydun flaş haber geçecen tamamda ulan insan sağına soluna yazar görüntüler Arşivden veya temsili diye :D Altına Fabrikanın patlama anı SON DAKİKA yazmak nedir. Tabi üstüne bu TSK'nın operasyonunu oyun görünyüleri koymaları var. GTA şifreleri muhabbeti var. Çatışma yeri muhabbeti var. ( Hepsi saçma haberler doğru ama kesinlikle bir Tele1 veya HALK TV kafası değil adamlar yayın yapmak istiyor elinde görüntü olmayınca saçma yerlerden görüntü kopyalıyorlar ama köşesine Arşivden yazmıyorlar. )

Hİç yoktan Siyasi liderler küfür hakaret etmiyorlar( Muhalefet dahil. ). Eski devlet büyüklerine padişahlara küfür hakaret yok. Sağlık bakanı bize yalan söylüyor daha çok ölümüz var. TSK bizden gizliyor çok fazla şehit var PKK ile çatışmıyor dağ taş vuruyor demiyorlar hiç yoktan. PKK öldürülmesi yalan kimsenin öldüğü yok yada..
İnsanı kin ve nefrete sürükleyen gruplar arası çatışmaya yatatacak sözleri yok. ( Burada bu görünyüyü gördüm komşumu kesesim geldi diye yoktur heralde :D ) Ama Tele1 Ve Halk TV tarafında hep bir nefret söylemi ayrıştırma kışkırtma karalama tarzı gidiyor haber. Veya Ülkenin askeri gücüne devlete hakaret vari söylemler üstüne dönüyor programlar. Bazen ne konuşuyorlar diye izlemek istiyorum hayattan soğuturlar adamı. Hemen herkes cahil yobaz kafasına bağlanıyor herşey. Yada Türbana geliyor. Hükümete belgesiz delilsin yalan yanlış sallamaya geliyor.

Son düzenleme:

Son mesajlar