Ukrayna'da 3 yıl önce çekilmiş videoyu yeniymiş gibi yayınlayan Dha ve A Haber!

Bu konuyu okuyanlar

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389
Tek bu dediğinize göre kapatılacak olsa haber kanalları kalmaz
İşte hocam, kötü olan o. RTÜK bile A haber tarafı. Fox TV, halk TV, Tele 1 TV tam 36 kez ceza yerken, A haber sadece 2 ihtar alıyor. Ben televizyonumda A haberi kaldırdım. Kimseye de izlemesini önermiyorum. Aksi halde, uyuşturucu gibi beyin yıkıyorlar.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
İşte hocam, kötü olan o. RTÜK bile A haber tarafı. Fox TV, halk TV, Tele 1 TV tam 36 kez ceza yerken, A haber sadece 2 ihtar alıyor. Ben televizyonumda A haberi kaldırdım. Kimseye de izlemesini önermiyorum. Aksi halde, uyuşturucu gibi beyin yıkıyorlar.
Tele 1 in direkt olarak kapatılması lazım hele ki son zamanda yaptığı o olaydan sonra. RTÜK iyi kapatmamış tele 1 i

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Keşke A haber kapatılsa.
Taraflı yayın ve yalan dolan yayın yapıyorlar.
Ben havuzu komple sildim izlemiyorum çünkü birileri pislemiş, işleri güçleri manipulasyon ve algı yönetimi.
Kesinlikle basın yayın statüsünde değiller sadece iktidar reklamı yapan parti tv leri gibi hareket ediyorlar.

Meral hanımın sıkça kullandığı rahmetli Demirel'in bir lafı var.
"Tencere tüm iktidarları sallar."

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ben de ‘neden patlamadan önce video çekme kararı almışlar ve neden birkaç günkü izlediğim Ukrayna’daki patlamaya benzer’ diyordum.

Meğer aynısıymış!

Tek a haber için değil bu. Ben başka kanaldan izliyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım ben o zaman NTV’den izliyordum ve aynı patlama o kanalda da vardı.

Son düzenleme:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
1593859687355.jpeg

Konuyu görünce bu olay aklıma geldi :D

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Ben de az kalsın kendi websitemde kullanıyordum. O kadar büyük ajanslar kullanıyor ki yalan olduğu aklıma bile gelmemişti.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Arma 3’ün görevinden birisini almışlardı galiba.

Arma 3 müthiş bir şey. Gerçek diye yedirebilirsin bazı görüntüleri o kadar güzel.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Tele 1 ne yaptı ki hocam?
Ayasofya'da Fetih Suresi okunmasına işgalcilik, yayılmacılık, talan ve sömürgecilik dedi. Ayrıca Fatih Sultan Mehmet Han'ın annesinin Hıristiyan olduğu ve Hıristiyan olarak öldüğü yalanını attı ki Hıristiyan olan Fatih Sultan Mehmet'in öz annnesi değil üvey annesiymiş.

Ayrıca EBA'da eğitim veren başörtülü kadına demediklerini bırakmadılar.

Halk TV ve Tele1'in vukuatları say say bitmez.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Ayasofya'da Fetih Suresi okunmasına işgalcilik, yayılmacılık, talan ve sömürgecilik dedi. Ayrıca Fatih Sultan Mehmet Han'ın annesinin Hıristiyan olduğu ve Hıristiyan olarak öldüğü yalanını attı ki Hıristiyan olan Fatih Sultan Mehmet'in öz annnesi değil üvey annesiymiş.

Ayrıca EBA'da eğitim veren başörtülü kadına demediklerini bırakmadılar.

Halk TV ve Tele1'in vukuatları say say bitmez.
Hocam problem herkese hitap eden tarafsız basın denen kavramın yerle bir edilmiş olması.
Mecburen muhalif olmayan ne varsa onu izliyor millet, bir tek Fox var elimizde bakalım daha ne kadar dayanabilecekler.

Tarafsız kanallar olsa eskisi gibi millet istediğini seyrederdi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
A Haber'in yaptığı yandaş habercilik değil düpedüz yalan işte. Bir tarafı destekleyerek haber yapmak farklı bir şey, vatandaşa direkt olarak yalan söylemek farklı bir şey. Fox TV'nin de bazı zamanlarda sırf muhalif olmak için gereksiz şekidle muhalif olduğunu düşünüyorum ancak A Haber çok farklı bir boyut.

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Hocam problem herkese hitap eden tarafsız basın denen kavramın yerle bir edilmiş olması.
Mecburen muhalif olmayan ne varsa onu izliyor millet, bir tek Fox var elimizde bakalım daha ne kadar dayanabilecekler.

Tarafsız kanallar olsa eskisi gibi millet istediğini seyrederdi.
Hocam yalnız Fox TV a haberin solcu versiyonu

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Hocam yalnız Fox TV a haberin solcu versiyonu
Alakası yok kardeşim yarın AKP iktidardan indiğinde yeni gelenleri de eleştirecekler emin olun.
Sorun iktidarın kendini eleştirenlere hain, terörist gözü ile bakması.

Bugün AKP iktidarını eleştirme cesaretini gösteren adamlar desteklenmesi gereken cesur adamlardır vesselam.

• Beğen
Reactions: bud

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Alakası yok kardeşim yarın AKP iktidardan indiğinde yeni gelenleri de eleştirecekler emin olun.
Sorun iktidarın kendini eleştirenlere hain, terörist gözü ile bakması.

Bugün AKP iktidarını eleştirme cesaretini gösteren adamlar desteklenmesi gereken cesur adamlardır vesselam.
Ee peki foxun istediklerini verelim o zaman iktidara sırf tarafcı Fox övsün diye? Cidden Fox tarafsız mı. Hocam kendinizi lütfen kandırmayın. Daha önce iktidara gelenlerin ne yaptığını gördük. Akp veyahut hükümeti eleştirenlere terörist gözüyle değil, sokağa çağırıp halkı isyana teşvik edenlere terörist gözüyle bakılıyor. Düzgün eleştirene kimse bir şey demiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fox sütten çıkmış ak kaşık.
Oo ne demezsin öyle deme linç ederler kardeşim sakınn haaa (!)