Haber Ukrayna'da 3 yıl önce çekilmiş videoyu yeniymiş gibi yayınlayan Dha ve A Haber!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

H1ÇK1R1K

Asistan
Tek bu dediğinize göre kapatılacak olsa haber kanalları kalmaz
İşte hocam, kötü olan o. RTÜK bile A haber tarafı. Fox TV, halk TV, Tele 1 TV tam 36 kez ceza yerken, A haber sadece 2 ihtar alıyor. Ben televizyonumda A haberi kaldırdım. Kimseye de izlemesini önermiyorum. Aksi halde, uyuşturucu gibi beyin yıkıyorlar.

AliBaki

Doçent
İşte hocam, kötü olan o. RTÜK bile A haber tarafı. Fox TV, halk TV, Tele 1 TV tam 36 kez ceza yerken, A haber sadece 2 ihtar alıyor. Ben televizyonumda A haberi kaldırdım. Kimseye de izlemesini önermiyorum. Aksi halde, uyuşturucu gibi beyin yıkıyorlar.
Tele 1 in direkt olarak kapatılması lazım hele ki son zamanda yaptığı o olaydan sonra. RTÜK iyi kapatmamış tele 1 i

darkstar

Doçent
Keşke A haber kapatılsa.
Taraflı yayın ve yalan dolan yayın yapıyorlar.
Ben havuzu komple sildim izlemiyorum çünkü birileri pislemiş, işleri güçleri manipulasyon ve algı yönetimi.
Kesinlikle basın yayın statüsünde değiller sadece iktidar reklamı yapan parti tv leri gibi hareket ediyorlar.

Meral hanımın sıkça kullandığı rahmetli Demirel'in bir lafı var.
"Tencere tüm iktidarları sallar."

TheTruthHurts

Profesör
Ben de ‘neden patlamadan önce video çekme kararı almışlar ve neden birkaç günkü izlediğim Ukrayna’daki patlamaya benzer’ diyordum.

Meğer aynısıymış!

Tek a haber için değil bu. Ben başka kanaldan izliyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım ben o zaman NTV’den izliyordum ve aynı patlama o kanalda da vardı.

Son düzenleme:

Kiboline

Üyecik
Ben de az kalsın kendi websitemde kullanıyordum. O kadar büyük ajanslar kullanıyor ki yalan olduğu aklıma bile gelmemişti.