Ukrayna ile Türkiye arasında pasaportsuz seyahat dönemi bugün başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Türkiye ve Ukrayna arasında ‘Vatandaşların Karşılıklı Seyahatlerine İlişkin Usullere Dair Anlaşma’, mart ayında imzalanmıştı. Ukrayna Bakanlar Kurulu’nun da onayından sonra tarih belirlenmişti.

ukraynada-turk-sermayesi-ve-krizde-alinabilecek-onlemler-burak-pehlivan3.jpg

Ukrayna ve Türkiye arasında imzalanan, yeni kimlik kartlarıyla karşılıklı seyahat imkanı sağlayan anlaşma 18 Mayıs’ta onaylanmıştı.

Her iki ülke arasında pasaportsuz seyahat bugün resmen başlıyor.

90 GÜNE KADAR VİZESİZ

Anlaşmaya göre, Ukrayna ve Türkiye vatandaşları pasaport kullanmadan yeni kimlik kartlarıyla iki ülke topraklarına giriş, çıkış ve transit geçiş yapabilecekler ve bu ülkelerde 180 gün için 90 güne kadar vizesiz kalabilecekler.

Ukrayna hükümetinin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, söz konusu anlaşmanın ülkeler arasındaki ikili ilişkilerin geliştirilmesine ve sosyal, ekonomik, kültür, insani alanlardaki ilişkilerin yoğunlaştırılmasına yardımcı olacağı ifade edildi.

Ukrayna ile Türkiye arasında pasaportsuz seyahat dönemi bugün başlıyor | Malayani.com

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Ben Ukrayna'dan mülteci almak istiyorum, Ukraynalı mülteci kızlarla evimi hatta yatağımı paylaşabilirim.
Nereden başvuruyoruz. :D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gönüllü gitmek isterim Avrupa' nın en iyi hatunları o ülkede

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yehuuu telefon alıp getirebiliyor muyuz peki [emoji14]

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yaşım daha qüçüq olmaz :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
bikaç hafta tatile gitsem hanım hanımcık evlenilecek bi bayan bulur muyum acaba :unamused: