Ukrayna İHA'larımızı Beğendi Yeni İhracat Gündemde

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Ukrayna’daki temasları sırasında iki ülke arasında savunma sanayiinde iş birliği konuları gündeme gelirken, Ukrayna’nın daha öncekilerin dışında Türkiye’den yeni insansız hava araçları alma yönünde talepleri olduğu öğrenildi.

5c3c1f67ae7849307c6c9d07.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda yerli ve milli savunma sanayiinde önemli adımlar atılırken, yüksek teknoloji ürünlerin dost ve müttefik ülkelere ihracatı konusundaki çalışmalar süratle devam ediyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İktidarı o kadar kötülüyoruz ama bir şeyler yapıyorlar en azından. Keşke her hareketleri bu kadar değerli olsa.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bizden kopardıkları verdiklerinin 1000 katı ne kadar değerli demi
Ben başka bir ülkenin beğenerek satın almasını sağlayacak bir ürün üretmemizi söylüyorum. Bu iş değerli. Yoksa biliyorum bizi nasıl tokatlıyorlar. Her zaman karalamak olmaz değil mi?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ben başka bir ülkenin beğenerek satın almasını sağlayacak bir ürün üretmemizi söylüyorum. Bu iş değerli. Yoksa biliyorum bizi nasıl tokatlıyorlar. Her zaman karalamak olmaz değil mi?
Ben de diyorum ki bizim ürettiklerimizden kazandıkları paralar yine bunların cebine gidiyor. Yoksa üretmek güzel.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ukranya şuan rusya ile savaşta ve rus karıştırıcıları ve "pantzir" leri avlayabilen tek ve ucuz sihaları T.C. yapmıştır. GURUR DUYMALI...