UFO'lar mı geldi?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Türkiye'nin birçok noktasında UFO'lara ait olduğu iddia edilen fotoğraflar #ufoattacktoturkey etiketiyle paylaşılıyor.

CyTJyQTXEAE82ca.jpg

Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından gece saatlerinde "UFO saldırısı" iddiaları dolaşmaya başladı.

Birçok ilden farklı fotoğraflar paylaşan kullanıcılar UFO gördüklerini iddia ediyor. Bunun yanı sıra birçok kullanıcı da bunun bir trolleme olduğunu düşünüyor.

Twitter'da #ufoattacktoturkey etiketiyle açılan Hastag'a dakikada onlarca mesaj yazılıyor.

FOTOĞRAF SAHTE

Binlerce sosyal medya kullanıcısı, paylaşılan fotoğrafların sahte olduğu konusunda hem fikir. Fotoğraftaki ışıkların yıldız kümesi olduğu belirtiliyor. Fotoğrafın ilk olarak nereden ve nasıl paylaşıldığı ise bilinmiyor. (Kaynak)

UFO GÖRÜNDÜĞÜ İDDİASINA TWİTTER KULLANICILARININ TEPKİSİ

@murathan_yasar
şuanda izmir üzerinden geçtiler nereye gidiyorlar bilmiyorum.. bi baksana yıkarlar bunları

@barandilekk
Ayder yaylasında ufo görüldüğü haberleri geliyor

@Flutcu
Kuslarim karanlikta cok fazla otmeye baslayinca deprem oluyor zannedip disari ciktim gokyuzunde ufo gordum sanki??

@emreorhn
her taraftan fotoğraf ve video geliyor doğruluğu nedir?

@erendoganss
Gittikçe yakınlaşıyorlar , DEVLET NEREDE ? KORKUYORUZ

@troltag
amca haberlere bakmıyorsun sanırım binlerce insan #ufoattacktoturkey bunu paylaşıyor bi araştırmanın bilgi verseniz nedir bu

@TanriverdiEmine
Burdur da ne işiniz var sizin ya kendinize gelin. Bak yakında Antalya filan var oraya gidin geldiğinize degsin

@aynenbroaynenn
Ankara civarı yoğun hareketlilik var noluyoruz

@yaseminkirman_
Saatte kaç km hızla gidiyor bunlar ya heryerdeler farklı uzay araçlarımı aynı mı bilemedim inşallah bu bir istila değildir.

@markaciragi
karamürsel tarafında görülmüş ve gerçekten yakınlarmış arkadaşımdan görüntü bekliyorum şuan.

@EmrahGorcin
Uzaylılar bile en sıkıntılı yer burası diye Türkiye'den başlamışlar.

@beysthegreat
#ufoattacktoturkey ufo değildir o büyük ayı takımyıldızıdır

@Zagor
Biz burdan kaçmaya yer arıyoruz, bu dangalaklar 91721782 ışık yılından buraya geliyor. Bi siz eksiktiniz, gelin.

@AnarchistBilo
#ufoattacktoturkey şu taga bakın ufolar görülmüş bayburtta ankarada istanbulda :)

Son düzenleme:

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Sanırım bu ufo haberleri ufo bulunana kadar kesilmiyecek ama hep merak ettim ufo kimin aklına gelmiş ki olmayan bir cisim hakkında bukadar yorum fazla bence:)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bi gösterseler kendilerini dünya rahatlayacak ama yok. illa aksiyon:mad:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ufo'nun işi gücü yok dünyaya inecek bir de bula bula bizim ülkeyi mi buldu :D

M. Samet

Doçent
Reaksiyon puanı
91
Sen bilmem kaç ışık yılı uzaktan geliceksin ancak kendini saklayacak teknolojin olmayacak. [emoji4]

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Abd'nin, ufo dedikleri yüksek teknolojili uçakları var, bunları zamanı gelince uzaylı sıfatıyla kullanmak için zemin hazırlıyorlar bana göre.. Videosu çekilen, görüldüğü iddia edilen ufolar da, deneme uçuşları ve bilinçaltı operasyonları.. Bizden âlâ uzaylı mı var?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,299
Bir cisim yaklaşıyor..

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Zuzaylılardan ben.. :D
O zaman yürü arkadaşlarının yanına. :D
Uzaylı kızları güzel midir acaba ? :D
Efenim buradan uzaylı kızlarına sesleniyorum.
27 yaşındayım, bekarım, beni gezegeninize kaçırıp üzerimde başta cinsel olmak üzere her türlü deneyi uygulayabilirsiniz. :D
Maksat bilim gelişsin yani. :D
Ulaşmak isteyen, ciddi olan ve beni taşıyabilecek olan uzaylı kızları pm atabilirler. :D

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Taşıt vergisi ödememek için adam gibi kendilerini göstermiyorlar.

Reaksiyon puanı
2,554
O zaman yürü arkadaşlarının yanına. :D
Uzaylı kızları güzel midir acaba ? :D
Efenim buradan uzaylı kızlarına sesleniyorum.
27 yaşındayım, bekarım, beni gezegeninize kaçırıp üzerimde başta cinsel olmak üzere her türlü deneyi uygulayabilirsiniz. :D
Maksat bilim gelişsin yani. :D
Ulaşmak isteyen, ciddi olan ve beni taşıyabilecek olan uzaylı kızları pm atabilirler. :D
Biz evde kaldık bayım üzgünüm bu konuda Amerika başkanı Donald Trump reisin bile yapabileceği bişey yok :D

Reaksiyon puanı
2,554
Bekarlık sultanlıktır ağalar, bugünlerinizi çok ararsınız.. :D
Bugünlerimi ararsam eğer harbi Allah belamı vermiş demektir çünkü ben öyle ortamlara akan gününü gün eden alem yapan bekarlar gibi değilim zaten hapiste gibiyim dolayısıyla evlenince bu günleri arayacaksam gerçekten Allah belamı vermiş demektir yoksa böyle sultanlık mı olur :D

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Genelde uçurtmaların üzerine led Şerit çekiyorlar,ya da drone ile troll Amaçlı olarak yapıyorlar bunları.Öbür türlü fotoşop.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Bugünlerimi ararsam eğer harbi Allah belamı vermiş demektir çünkü ben öyle ortamlara akan gününü gün eden alem yapan bekarlar gibi değilim zaten hapiste gibiyim dolayısıyla evlenince bu günleri arayacaksam gerçekten Allah belamı vermiş demektir yoksa böyle sultanlık mı olur :D
Olay zaten gününü gün etmek değil ki.. Neyse evlenmeden anlayamazsın.. Ben de günümü gün eden biri değildim oysa ki.. :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Kütahya Porselen fırsatı kaçırmamış:

upload_2016-11-28_22-15-8.png

Seyhan Belediyesi