Üf Şu Çıtırlara Bakın

Bu konuyu okuyanlar

mahmuteser

Doçent
cay-simit.jpg

simit-728597.jpg

simit_1.JPG

Simit.jpg

Hayallerinizi yıktığım için kusura bakmayın ;D ;D ;D ;D ;D

ufti

Doçent
Şu çıtırlardan bi kaç tane verseler de YSESEk hmm... nede güzel olur ;D ;D ;D

seciL

Dekan
Emektar
sazanlık yapıyomuşum gibi bi düşünceyle açmıştım ??? haklıymışım ::) ben de üstteki çıtırlardan 2 dene istiyorum ::)

seciL

Dekan
Emektar
E kızlar nerde, çıtırlar... :p :D ;D
Şu konuya iki kız ekle de gözümüz,gönlümüz açılsın ;D :D :p mahmuteser ekle iki tane işte güzel kız resmi :p

elektr10

Profesör
İlk iki resimdekiler(çatlamış olanlar) çok güzel.Kemal Sunal filmlerinde görmüştüm onlardan ama gerçek hayatta görmek nasip olmadı.Nerde satılıyor bunlar yaa :'(

patrick

Profesör
Emektar
l3urak dedi ki:
hayallerim wardı bnm .. :-[. gururumla oynadın :'(

burak sen benim mekana gel, bi kaç gün için de çıtırları yerleştiricem.. arkadaşlara sorarsan yolu tarif ederler :D

seçiL dedi ki:
E kızlar nerde, çıtırlar... :p :D ;D
Şu konuya iki kız ekle de gözümüz,gönlümüz açılsın ;D :D :p mahmuteser ekle iki tane işte güzel kız resmi :p

seçil seni de arkadaşlar magazine kadar geçirsinler.. yanlız gelme etrafı içeri girmek isteyen ama almadığımız saplarla doludur.. :D :p

chimera

Dekan
Emektar
patrick dedi ki:
chimera dedi ki:
patrick dedi ki:
hergün en az bi tane yiyorum :p :D

Vayyy çıtırları götürüyosun yani  :D :D

:) chimera kimseye yakalanmamak için gizli yiyorum ve hemen ağzımı yüzümü yıkıyorum..iş yerinde bu tip şeyler hoş karşılanmaz, işte iş üstünde yakalanmamak lazım  :p

Tabi tabi haklısın iş üstündeyken yakalanmamak lazım  ;) :)

elektr10

Profesör
l3urak dedi ki:
patrick dedi ki:
l3urak dedi ki:
hayallerim wardı bnm .. :-[. gururumla oynadın :'(

burak sen benim mekana gel, bi kaç gün için de çıtırları yerleştiricem.. arkadaşlara sorarsan yolu tarif ederler :D

:D ARKLAR BUNUN MEKANI NERE ?? bi el atın :D acillll plss :D
Senin mesajının bir üstünde trafik levhasıyla anlattım.Daha nasıl anlatabirim ki :D
O resmi/gayrıresmi kısmına tıklamadın galiba ;D

SDN Son Haberler

Son mesajlar