UEFA'dan onaylı evlenme teklifi

mila12

Dekan
Onursal Üye
Fenerbahçe-CSKA Moskova maçı öncesi, bir Fenerbahçe taraftarı, kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifi yaptı.

Emre isimli taraftar, kız arkadaşı Sibel'e stat hoparlörlerinden “Benimle evlenir misin Sibel?” diyerek evlenme teklifinde bulundu.

Bu sırada Maraton üst tribünde “Sibel, Emre ile evlen” pankartı açılırken, skor tabelasında Sibel ve Emre'nin birlikte yer aldıkları fotoğraf gösterildi.

Fenerbahçe yönetimi bu özel evlenme teklifi için UEFA'dan izin aldı. UEFA olayı fantastik bularak kabul etti.

kaynak:http://haber.mynet.com/detail_news/?type=Life&id=X1197533571562&date=13Aralik2007

erkek işte görüyorsunuz dimi kafası anca futbola basıyo :D kendi gibi sandı kızı galiba
şimdi bunu çok romantik birşey sanıyordur bu arkadaş. yüzlerce adamın içinde hemde stadda aman ya rabbim ne büyük inceliiikkk. ben olsam kabul etmezdim. aynı hoparlörden emre hayvansın derdim :D haketti ama yani evlenme teklifi stadda olmazzz

School for Scoundrels olması lazım.Beyzbol yada American futbolu maçında ediyordu sanırım.Birde Asabiyim filminde var bu olay..

Son mesajlar