Udemy Siber Pazartesi Kampanyası Bütün Kurslar 24.99 TL

Bu konuyu okuyanlar

kumparam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Udemy 5 aralık tarihine kadar bütün kurslarını 24.99 TL'ye çekti zaten çoğu kurs bu fiyat bandında seyrediyordu.Arada 50 TL ve 70 TL lik kurslarda kısa süreliğine indirime girdi.Kurs almayı düşünenlerin kaçırmaması gereken bir kampanya olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen moderatör:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Zaten 29,99 TL'den veriliyor tüm kurslar sürekli indirim var :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İndirim normalde de 25-30 TL arası, değişen bi şey yok... Ama udemy eğitim açığına, açlığına tek türkçe kaynak diyebilirim. Bu konuda udemy çok pahalı da değil ve eğitmenleri ellerinden geleni yapmaya çalışıyor biraz sıkıntılı olsa da.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aynen öyle gerçekten çok sağlam kurslar mevcut içinde.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
youtube içinde kaybolacağına ve doğru kursu aramaktan canının çıkmasına, zaman kaybına karşın udemy her zaman ilk tercihim olmuştur. Eğitim ciddi bir iş ve en kapsamlı öğretim yoluna başvurulmalı, hele hele bilgisayar yazılımı gibi ayrıntı ve zorlu bir pratik isteyen kurslarda...

kumparam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
youtube içinde kaybolacağına ve doğru kursu aramaktan canının çıkmasına, zaman kaybına karşın udemy her zaman ilk tercihim olmuştur. Eğitim ciddi bir iş ve en kapsamlı öğretim yoluna başvurulmalı, hele hele bilgisayar yazılımı gibi ayrıntı ve zorlu bir pratik isteyen kurslarda...
Evet çoğu kurs normalde 25-30 tl arasında satışa sunuluyor.Fakat bazı ingilizce kaynaklar 350-400 TL bandında seyrediyordu bu kursların birçoğu şuan 25 TL .