Udemy ile yazılım dili öğrenmek mantıklı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

defacerGLD

Profesör
Bir gld sözü udemy boş PDF ile coş

Evet. Bir kursu bitirip diğerine başlayıp başlayacağınız yazılım dili ile ilgili kitaplar okursanız orta profesyonel olabilirsiniz.
orta/İleri seviye demek bir dilde ve o dilin frameworklerinde derinlemesine tecrübe kazanmak, veri yapıları ve algoritmalarda sular seller gibi olmak bunun yanında programlama metodojilerini, yazılım tasarımını, object oriented ve functional programming konseptlerini, kaliteli kod yazma standartlarını, kod yazma ile ilgili işlemlerin dışında, microservices yapısını, soa, rest, web services, test driven development, unit test, integration test, continuous integration development gibi kavramları, container kavramını, dockerı, DevOps işlemlerini, git gibi vcs sistemlerini, cloud computing - serverless architecture yapısını vs vs bir ton şeyi bilmesi gerekir.

Şimdi karar verin bunlar video ile olabilecek şeyler mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Udemy ile yazılım dili öğrenmek mantıklı?
dil ne yardım ederiz

EZ358

Üyecik
Bir gld sözü udemy boş PDF ile coş

orta/İleri seviye demek bir dilde ve o dilin frameworklerinde derinlemesine tecrübe kazanmak, veri yapıları ve algoritmalarda sular seller gibi olmak bunun yanında programlama metodojilerini, yazılım tasarımını, object oriented ve functional programming konseptlerini, kaliteli kod yazma standartlarını, kod yazma ile ilgili işlemlerin dışında, microservices yapısını, soa, rest, web services, test driven development, unit test, integration test, continuous integration development gibi kavramları, container kavramını, dockerı, DevOps işlemlerini, git gibi vcs sistemlerini, cloud computing - serverless architecture yapısını vs vs bir ton şeyi bilmesi gerekir.

Şimdi karar verin bunlar video ile olabilecek şeyler mi ?

dil ne yardım ederiz
peki kursamı gitmeliyim

defacerGLD

Profesör
az çok demeden PDF de gördüklerini kopyala yapıştır olmadan dene sonra ben bunu nasıl daha az güç kullanarak Nasıl daha hızlı yapabilirim diye düşun github takileri incele

peki kursamı gitmeliyim
bence PDF daha iyi paran boşa gider YouTube tan uzak dur düzgün kalın önerim İngilizce PDF bul oku

amacın ne yazmak web site hile vs de dil de öğrenmek için PDF de atarız hemde bedava 😊 meslek olacaksa üni gitmen gerek anca şirkette kod yazan kişi olursun bu mühendis ile aynı şey değil

EZ358

Üyecik
tamam zaten youtube a bakmıştım ama pek birşey anlamadım
az çok demeden PDF de gördüklerini kopyala yapıştır olmadan dene sonra ben bunu nasıl daha az güç kullanarak Nasıl daha hızlı yapabilirim diye düşun github takileri incele

bence PDF daha iyi paran boşa gider YouTube tan uzak dur düzgün kalın önerim İngilizce PDF bul oku

kmurat

Dekan
Her yiğidin bir yoğurt yiyişi varmış. Nasıl öğrenebileceğini kendin bilmelisin.
Ne Udemi den, ne de kitaptan profesyonel olamazsın. Ama bir şeyler öğrenmiş olursun.

Son mesajlar