Soru Udemy bana fayda sağlar mı?

Bu konuyu okuyanlar

PapixX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar selamın aleyküm hayırlı ramazanlar hayırlı iftarlarınız olsun. ben fabrikada calısıyorum memnunda değilim işimden. bilgisayarla aram iyi gecmişte tamir üzerine calsmıslıgımda var. yazılım öğrenmek istiyorum yazılım üzerine gitmek istiyorum. online eğitim kursları nın ücretini karsılama imkanım nerdeyse -100 sıfır bile değil yani. 30 binlira lar dan bahsediyorlar. asgari ücretle imkansız. sorum iste bu udemy bana birşey katarmı öğretirmi. proje cıkarmama yardımcı olurmu. kullanan varmı varsa nasıl bi bilgi verirse cok sevinirim.

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
Udemy kullanan biri olarak son derece kaliteli içeriklere sahip bir plartform, eğer üzerinde durarak, azmederek kurslara çalışırsanız çok iyi yerlere varabilirsiniz. Teknisyenlik konusundaki kurslara hiç bakmadım ben yazılım bölümündeyim ve bana çok fayda sağlıyor

PapixX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Udemy kullanan biri olarak son derece kaliteli içeriklere sahip bir plartform, eğer üzerinde durarak, azmederek kurslara çalışırsanız çok iyi yerlere varabilirsiniz. Teknisyenlik konusundaki kurslara hiç bakmadım ben yazılım bölümündeyim ve bana çok fayda sağlıyor
bende yazılım öğrenmek istiyorum ama nerden başlıyacağımı bilmiyorum hangisini satın almalıyım bi fikrim yok napıcam bilemedim sagolasın bu arada sevindim senin adınada faydalı oldugu için

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
Bilmiyorum reklama girermi ama abimize yardımcı olmak için yazıyorum;
Burası sıfırdan başlıyor ve net bir anlatım var kurs hocası sürekli güncel tutuyor güncellemeler yapıyor ayriyeten şuan indirimde imkanınız varsa alın pişman olmazsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum reklama girermi ama abimize yardımcı olmak için yazıyorum;
Burası sıfırdan başlıyor ve net bir anlatım var kurs hocası sürekli güncel tutuyor güncellemeler yapıyor ayriyeten şuan indirimde imkanınız varsa alın pişman olmazsınız
Reklama giriyorsa modlarımız kaldırır artık kurs hocasıyla herhangi bir akrabalığım yok herhangi bir faydamda yok sadece abimize yardımcı olmak istedim

PapixX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
cok sagol kardesim benm teşekkür ederim

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
udemyden önce btk akademi denenebilir, en azından tüm kurslar ücretsizdir.

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Udemy'de sonuna kadar aldığı paranın hakkını veren eğitmenler de var, sırf para koparmak için ders açıp insanı hevesinden soğutan eğitmenler de... Udemy'den eğitim alacaksan, o eğitimi almış kişilerin yaptığı yorumları dikkate alarak ve gerekirse eğitmenin ücrersiz 1/2 videosunu izleyerek al. Eminim sana bir şeyler katacaktır fakat sertifikası bir işe yaramaz bilgin olsun. Aldığın eğitim karşılığında bir sertifika da istiyorsan, BTK Akademi'ye bakmanı öneririm. Ayriyeten yazılım odaklı çalışan ve aldığın eğitime göre sana iş imkanları da sunabilen Patika Akademi gibi platformları da öneririm.

PapixX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Udemy'de sonuna kadar aldığı paranın hakkını veren eğitmenler de var, sırf para koparmak için ders açıp insanı hevesinden soğutan eğitmenler de... Udemy'den eğitim alacaksan, o eğitimi almış kişilerin yaptığı yorumları dikkate alarak ve gerekirse eğitmenin ücrersiz 1/2 videosunu izleyerek al. Eminim sana bir şeyler katacaktır fakat sertifikası bir işe yaramaz bilgin olsun. Aldığın eğitim karşılığında bir sertifika da istiyorsan, BTK Akademi'ye bakmanı öneririm. Ayriyeten yazılım odaklı çalışan ve aldığın eğitime göre sana iş imkanları da sunabilen Patika Akademi gibi platformları da öneririm.
cok ücret istiyorlar asgari ücretle geciniyorum bende buldum bi iki yer ama ücreti karşılamam imkansız. ben caba sarfedip öğrendikten sonra projeler yapıp kendimi gelistirmek derdindeyim. sertifika olmasada olur . iş yerine wericek güzel projelerin oldumu sertifika olamasada olur yani. bana bişey katsın öğretsin yeter bana keşke imkan olsada yüz yüze eğitime gidebilsem. sadece masrafları isteyen eğitim veren yerlerde var ücretsiz kendi masraflarını karsılıyorsun sadece. ama calısmam gerektiği için sabah 8 aksam 6 zamanım olmuyor gidemiyorum.

udemyden önce btk akademi denenebilir, en azından tüm kurslar ücretsizdir.
bakıcam bunada sağolasın

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
cok ücret istiyorlar asgari ücretle geciniyorum bende buldum bi iki yer ama ücreti karşılamam imkansız. ben caba sarfedip öğrendikten sonra projeler yapıp kendimi gelistirmek derdindeyim. sertifika olmasada olur . iş yerine wericek güzel projelerin oldumu sertifika olamasada olur yani. bana bişey katsın öğretsin yeter bana keşke imkan olsada yüz yüze eğitime gidebilsem. sadece masrafları isteyen eğitim veren yerlerde var ücretsiz kendi masraflarını karsılıyorsun sadece. ama calısmam gerektiği için sabah 8 aksam 6 zamanım olmuyor gidemiyorum.

bakıcam bunada sağolasın
Gidip de yüz yüze kurslara binlerce para bayılmanın bir mantığı yok zaten. Bu işi öğrenenlerin geneli, kendi merakı ve çabasıyla öğreniyor zaten. Udemy ve BTK Akademi de bunun için gayet yeterli iki platform.

PapixX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gidip de yüz yüze kurslara binlerce para bayılmanın bir mantığı yok zaten. Bu işi öğrenenlerin geneli, kendi merakı ve çabasıyla öğreniyor zaten. Udemy ve BTK Akademi de bunun için gayet yeterli iki platform.
tamam bakıcam btk yada cok sağoll

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
Yüzyüze eğitim eğer kaliteli verilirse ve fiyatı da uygun olursa en iyisidir. Çünkü size disiplinli bir eğitim ortamı sunar. Sanal eğitim ortamı sıkıcı ve düzensiz olabiliyor ama yüzyüze eğitim daha akıcı, daha istek dolu ve örnekli, güzel olabiliyor. Yüzyüze eğitimin yerini asla tutamaz sanal eğitim kursları ama bir temel oluşturabilecek kadar devam edebilirseniz ya üniversite ya da yüzyüze kurslar ile uzmanlık yoluna giriş yaparsınız. bu serüven böyledir hep.

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
Size attigim linkteki kurs 400 kusur normalde indirimdeydi linki attigim zaman 70 kusur olmustu

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
BTK akamedi bir konuyu çok güzel ücretsiz anlatıyorlar. Aradığın konu BTK akademide varsa ara orada.