Ucuz Tablet veya E-kitap Okuyucu Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Rudy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar,esas amacım kitap okumak,bu yüzden 100 tl civarı ekstra fonkssiyonu olmayan,yalnızca ilgili formatları sorunsuz açabilen ve not alabiğecim bir alet baktım ama ne yazıkki bulamadım.Piyasadaki en yaygın model Amazon Kindle ,en ucuzuna baktığınız zaman 230 tl fakat hiçbir özelliği yok.Aynı fiyata hatta daha ucuza bir Wi-fi si filmi müziği ıvır zıvırı olan bir sürü tablet var,Kindle alacağıma onları alırım o zaman,zaten kitap okuma özelliği de var.Dediğim gibi ucuz e-kitap okuyucu veya yine ucuz ama kaliteli bir tablet(150-200) işimi görecek,ne önerebilirsiniz? Teşekkürler..

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kindle ile saatlerce yüzlerce sayfa kitap okursun.

Tablet bilgisayar ile kitap okumaya kalktığında gözlerin çok çabuk yorulur.

Derdin kitap, yazı okumak ise kesinlikle e-ink ekranlı cihazlar dışındaki cihazlara yönelme.

e-ink ekran gözü yormaz, her türlü ışık altında çok rahat okunabilir.

Rudy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kindle ile saatlerce yüzlerce sayfa kitap okursun.

Tablet bilgisayar ile kitap okumaya kalktığında gözlerin çok çabuk yorulur.

Derdin kitap, yazı okumak ise kesinlikle e-ink ekranlı cihazlar dışındaki cihazlara yönelme.

e-ink ekran gözü yormaz, her türlü ışık altında çok rahat okunabilir.
Teşekkürler,işin teknik kısımlarıyla ilgili çok bilgim yok açıkçası.E-ink dediğin şeyi yeni öğrendim.Peki Kindle'ın hangi modelini önerirsin,ucuzundan,formatlarda sorun çıkarmayan,not alabileceğim.Hatta bir de sözlük kullanabilirsem on numara olur.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Kitap okumak için kindle wifi şu sıralar ideal gibi gözüküyor. Az önce baktım sahibinden üzerinde 175 liraya bir tane kullanılmamış ürün satan birisi var.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kindle kullanmıyorum ama fırsat bulduğum bir an almayı düşünüyorum, internet bağlantısı artık bu cihazlarda mevcut, sözlük işini online siteler üzerinden çok rahat halledersin. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar çıkarsa hepimiz daha çok bilgileniriz.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bir şey soracağım.

İnternet üzerinde gerçekten bu kadar çok türkçe e-kitap var mı?

Tablet almaya gerek duyulacak kadar?

Rudy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzlediğim videolara bakılırsa Kindle Touch ın interneti tabiri caizse oldukça dandik.Çok kötü bir dokunmatiği var.Geçişler,hız bakımından
http://www.youtube.com/watch?v=vrbQ9KCRCSY bu videodan görülüyor.İnternet için alınacak bir alet değil yani.

Bir şey soracağım.

İnternet üzerinde gerçekten bu kadar çok türkçe e-kitap var mı?

Tablet almaya gerek duyulacak kadar?
Popüler kitaplar bulunuyor aslında..