Ücretsiz Windows 8'lerin Süresi Doldu!

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Win7'den o kadar memnunum ki hiç win8'e terfi etmeyi düşünmüyorum... win7 yükledim yükleyeli bir kez bile format atmadım...

everekli38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben windows 7 kullanıyorum windows 8 kullan​dım ama istediğim programlar çalışmıyor. program desteği adam akıllı yok. geçmeyi de düşünmüyorum

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Ben Win 8 kullanıyorum, win 7 den daha avantajlı tarafı daha çabuk açılması. Win 7 çok başarılı bir işletim sistemi, win 8 geçmek için fazla para ödemeye değmeyebilir. Ben indirimli aldım yoksa geçmezdim..

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
win 7 tercihim herzamna tazesini almıyacaksın Olgunlaşmışını alacaksın :) microsft hiç 29 tl ye windows yenilermi ? akılvar mantıkvar sırf arayüzü degistirmek icin 29 tl almış win 7 üzerindne kurulmuş bir program eger windows 7 daha iyi ve üstün olsaydı fiyatı 200 ün üzerinde olucaktı win 9 gör bakalım kaç paraya satacak saygıalrımlan.....

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
windows 8 geliştirmeleri, hızı, "isteyene" modern (eski adı: metro) arayüzü sunmasıyla windows 7'nin geliştirilmiş, daha fazla performans kazandırılmış ve "isteyene" modern arayüz sunmuş hali.

iş bilgisayarımda da evde de lisanslısı var, biri media center edition hatta.

bir windows 7 bir de buna boot ettiğimde aradaki performans farkından aynı bilgisayar olduğuna inanasım gelmiyor, öyle söyleyeyim 7 severlere.

seyyah26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rtm sürümünde prof. vede ultim. denedim, arayüzünü gıcık bulmam bir tarafa update den sonra iki kere çöktü, g: bölümündeki bir dosyayı sileyim dedim erişmle ilgili hata verdi, baktım olmayacak image den win7 sistemini geri yükledim g: kısmına yine ulaşamadım... zar zor içindeki bilgilerimi (90küsür gb) kurtardım...
win 9 u beklemeyi düşünüyorum yani şimdilik win.7 ile devam....

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kaç defa arka arkaya indirim mesajı geldi microsoft'tan. 29 lira için bile uğraşmak istemedim. satın almadım. bilgisayar ve laptop'tan da daha önceden aktive ettiğim windows 8 pro'yu kaldırdım. Metro arayüz opsiyonel olarak kullanıma sunulmadıktan sonra bu sistem sadece tabletlerde işler. kullanışsız ve gereksiz birçok uygulamayla makyaj yapılmış. windows 7 desteği sürdüğü sürece onunla devam edeceğim.

seyyah26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 8 geliştirmeleri, hızı, "isteyene" modern (eski adı: metro) arayüzü sunmasıyla windows 7'nin geliştirilmiş, daha fazla performans kazandırılmış ve "isteyene" modern arayüz sunmuş hali.

iş bilgisayarımda da evde de lisanslısı var, biri media center edition hatta.

bir windows 7 bir de buna boot ettiğimde aradaki performans farkından aynı bilgisayar olduğuna inanasım gelmiyor, öyle söyleyeyim 7 severlere.

Bende size şunu diyeyim; xp olsun win.7 olsun ilk kurulduğunda hızlıdırlar ama nezaman prog.lar, oyunlar, fontlar vs. yüklendikten sonra yavaşlarlar... bende böyle gözlemledim :)

infinite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben haziran 2012'den bu yanan Release Preview'i kullanıyorum, son derece hızlı ve memnunum ancak 2 aydır bir çok hizmeti vermiyor artık, bu format olayını bekliyordum sisteme format atmak için...

infinite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün gece Win 8 Pro + Office 2010'u laptop'uma kurdum inanılmaz akıcı ve hızlı boot olması ile keyif veriyor, kim bilir sağlam bir SSD ile sistem performansı ne kadar iyileşir ?