Ücretsiz VPN Kyk Yurdu yardım!!

Bu konuyu okuyanlar

Rash4ever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıktada olduğu gibi ücretsiz vpn programı arıyorum kyk yurdunda kalıyorum bu sene malum fiber internet geldi steamden mesela oyun indirmek 4mb/sn i buluyo fakat video izleme film indirme torrent vs gibi işlemleri browserdan hızlı gerçekleştiremiyoruz bu hızı engellemişler 60 70 kb ı geçmiyo aynı şekilde idm de 70 kb ta indirme yapıyor en fazla özellikle youtube da. Hide ip tarzında bütün programları denedim ip saklamayla olmuyor bi tane SurfEasy VPN diye bi program buldum mükemmel denilicek kadar güzel program interneti full hızında kullanma imkanı sağlıyor indirme full hızla oluyo fakat sıkıntı tarafı 750 mb kotalı olması geçince üyelik istiyo bildiğiniz başka program varmıdır bu işe yarayacak veyahut crackiyle birlikte olabilicek bi program tavsiye bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Rash4ever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşe yaradı çok teşekkürler :))))

ahmett66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ne kadar ücretsiz vpn denediysem aşırı ping var. Pingli oynamaktansa hiç oynamamayı tercih edersiniz o derece. Ücretlilerdende şu sıralar çoğunu KYK engelledi. Şuan megasvpn kullanıyorum. Acaba kyk da çalışacakmı kesin engellidir falan dedim ama ücretsiz deneme sürümü varmış, aldım kullandım 1 gün. Pingi çok iyi, yabancı vpnlere göre çok çok ucuz. 3 aylığını 18 liraya aldım. şuan nekadar bilmiyorum. Site adresi www.megasvpn.com tavsiye ederim. Satın almadan önce 1 gün ücretsiz kullanın sonra alın, yoksa deneme süresi boşa gidiyor :mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen kardeş bende 1 ay kullandım gündüzleri 90 100 arası ping oluyo geceleri sadece 130 140 a kadar çıkıyo o kadar yani

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Arkadaşlar başlıktada olduğu gibi ücretsiz vpn programı arıyorum kyk yurdunda kalıyorum bu sene malum fiber internet geldi steamden mesela oyun indirmek 4mb/sn i buluyo fakat video izleme film indirme torrent vs gibi işlemleri browserdan hızlı gerçekleştiremiyoruz bu hızı engellemişler 60 70 kb ı geçmiyo aynı şekilde idm de 70 kb ta indirme yapıyor en fazla özellikle youtube da. Hide ip tarzında bütün programları denedim ip saklamayla olmuyor bi tane SurfEasy VPN diye bi program buldum mükemmel denilicek kadar güzel program interneti full hızında kullanma imkanı sağlıyor indirme full hızla oluyo fakat sıkıntı tarafı 750 mb kotalı olması geçince üyelik istiyo bildiğiniz başka program varmıdır bu işe yarayacak veyahut crackiyle birlikte olabilicek bi program tavsiye bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

bilgisayar ise program kurmadan chrome da ultrasurf vpn eklentisi var onu kur. Ama telefon ise turbo vpn tavsiye ederim ben yılardır ikisinide kullanıyorum memnunum ama unutma illaki net hızı düşecektir sonuçta adı üstünde vpn.

Not: hızlarını ölçmedim ama işimi görecek kadar yetiyor.

iyi forumlar