Ücretsiz sms gönderme sınırsız

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unutabilsem

Öğrenci
evet arkadaşlar kullanımı çok basit programı indirdikten sonra bu bilgiler size yeterli olacaktr

.........................
numaralar şu şekilde yazılacaktır örn:.............

mesaj gönderme sınırsız güle güle kullanın
............................

.........................

Turab Garip

Dekan
Emektar
@unutabilsem; kardeş kesinlikle yanlış analama ama ben bu konuyu okuyunca çok güldüm :) Türk lamerliği ancak bu kadar olur.
Öncelikle inter.web.tr adresindeki sivri zeka arkadaşlar, ücretsiz SMS gönderme ağ geçidi buluyorlar. Sonra bunu çaktırmadan kendileri yapıyormuş gibi bir programla millete kullandırıyorlar. Ondan sonra başka sivri arkadaşlar da buna kendi kullanıcı adlarını ve kendi şifrelerini koyuyorlar. Şimdi ben de kurulum dosyasının adını elmacik.exe koyup arkadaşlara göndereyim :D :p

Bu arada bu program, açıldığında 4 adet internet sitesine veri gönderiyor.
Birincisi murgulum.net, ikincisi inter.web.tr, üçüncüsü google (siz de farkettiniz değil mi? :) ) dördüncüsünü söylemeyeceğim (&)

Düzenleme: Evet, araştırmalarım sonuç vermiş olup, daha önce SDN'de örneğini gördüğünüz bir sistem bu. 12Voip. Hatırlayan oldu mu? İşte bu programın bağlandığ iste de bir VoIP sitesi. Voipwise.com, aynı 12voip gibi.

elektr10

Profesör
Ben böyle şeylere pek güvenemiyorum ;(
Bir ara yahoo'nun adından cesaret alarak callwave widget'ını yükledim, o da 1 gün sürdü :(

gokhans19

Profesör
Elmacik dedi ki:
@unutabilsem; kardeş kesinlikle yanlış analama ama ben bu konuyu okuyunca çok güldüm :) Türk lamerliği ancak bu kadar olur.
Öncelikle inter.web.tr adresindeki sivri zeka arkadaşlar, ücretsiz SMS gönderme ağ geçidi buluyorlar. Sonra bunu çaktırmadan kendileri yapıyormuş gibi bir programla millete kullandırıyorlar. Ondan sonra başka sivri arkadaşlar da buna kendi kullanıcı adlarını ve kendi şifrelerini koyuyorlar. Şimdi ben de kurulum dosyasının adını elmacik.exe koyup arkadaşlara göndereyim :D :p

Bu arada bu program, açıldığında 4 adet internet sitesine veri gönderiyor.
Birincisi murgulum.net, ikincisi inter.web.tr, üçüncüsü google (siz de farkettiniz değil mi? :) ) dördüncüsünü söylemeyeceğim (&)
Zaten maksat reklam olsun siteye ziyaretçi gelsin..

Turab Garip

Dekan
Emektar
elektr10 dedi ki:
Bir ara yahoo'nun adından cesaret alarak callwave widget'ını yükledim, o da 1 gün sürdü :(

Ne zaman bir Türk böyle bir şeyi öğrenir, işte o zaman o sistem hikaye olur. Ücretsiz arama? Oleey o zaman her gün Amerikan kızlarının telefonlarını taciz edebileceğiz. Beleş SeMeSe mi? Oleey o zaman kızlara bedavadan balcı.com zırvalarını gönderebileceğiz.

Bir zaman mailsurf.com vardı, ücretsiz mektup ve faks gönderebiliyorduk internetten. Ne zaman Türkler bu siteyi öğrendi, o zaman sitenin anasayfasında şöyle bir yazıyla karşılaşır olduk: "Sitemiz borçlarından dolayı kapatılmak zorunda kalmıştır, bağış yapmak için lütfen tıklayınız" :)

Sonuç itibariyle bu sistemlerin göçme nedenleri genellikle gereksiz yere sömürü yapan arkadaşlardır.

gokhans19

Profesör
Elmacik dedi ki:
elektr10 dedi ki:

Ne zaman bir Türk böyle bir şeyi öğrenir, işte o zaman o sistem hikaye olur. Ücretsiz arama? Oleey o zaman her gün Amerikan kızlarının telefonlarını taciz edebileceğiz. Beleş SeMeSe mi? Oleey o zaman kızlara bedavadan balcı.com zırvalarını gönderebileceğiz.

Bir zaman mailsurf.com vardı, ücretsiz mektup ve faks gönderebiliyorduk internetten. Ne zaman Türkler bu siteyi öğrendi, o zaman sitenin anasayfasında şöyle bir yazıyla karşılaşır olduk: "Sitemiz borçlarından dolayı kapatılmak zorunda kalmıştır, bağış yapmak için lütfen tıklayınız" :)

Sonuç itibariyle bu sistemlerin göçme nedenleri genellikle gereksiz yere sömürü yapan arkadaşlardır.
Onları sömürenler 10 dakikası 1 kontör diye karşıdakine radyodaki müziği dinleten cep magandalarıdır... :D

Turab Garip

Dekan
Emektar
Bu arada dikkat ettim de iyice, bu program 12Voip'e benzemiyormuş, bire bir kopyasıymış :)

Tuhaf.. Bu durumda güvenilirlik azalıyor.
SDN'nin tanıtımını yaptığı: 12voip.com
Buradaki programın lamerliğini yaptıpı: voipwise.com

Programlar tamı tamına birbirinin aynı.
Az önce lamerliğin dibine vurmaktan bahsetmiştim ama daha dibini görüyorum şimdi :D

gokhans19

Profesör
Elmacik dedi ki:
Bu arada dikkat ettim de iyice, bu program 12Voip'e benzemiyormuş, bire bir kopyasıymış :)

Tuhaf.. Bu durumda güvenilirlik azalıyor.
SDN'nin tanıtımını yaptığı: 12voip.com
Buradaki programın lamerliğini yaptıpı: voipwise.com

Programlar tamı tamına birbirinin aynı.
Az önce lamerliğin dibine vurmaktan bahsetmiştim ama daha dibini görüyorum şimdi :D
Bu voipler aynı zaten git 20 tane voip programı yükle hepsi aynı sadece isimleri ve servisleri farklı..

Sansal80

Asistan
Eskidende bu şekilde bedava sms yolladıgım bir site vardı ama sonradan kapanmıştı. Bu da çok guzel olmuş walla ellerine sağlık..

AtakaN

Doçent
bence gerek yok zamnınızı harcamayın operatorlerın hepsı bılmeme kc mesaj hedıye edıyor zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar