Ücretsiz Resim Düzenleme / Editleme Programı

Bu konuyu okuyanlar

pckolik78

Öğrenci
Katılım
31 Ekim 2010
Mesajlar
11
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
spotlight-photoscape.jpg

Download / İndir ; http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Not ; Program Tamamen Ücretsizdir.
Not1 ; Yanlış kategoride ise, Yetkili arkadaşlar taşırsa sevinirim.

PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.

photoscape-ti-desc.jpg

Yukardaki işlemlerin dışında sınırsız bir düzenleme olanağına sahip olacağınız PhotoScape her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Profesyonel yazılımların en temel özelliklerini güçlü bir şekilde bünyesinde barındıran PhotoScape ev kullanıcıları için yeterli seviyede.

Download / İndir ;http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Not ; Program Tamamen Ücretsizdir.
Not1 ; Yanlış kategoride ise, Yetkili arkadaşlar taşırsa sevinirim.
Not2 ; Sürçi lisan ettiysek affola.
 

sdmh

Profesör
Katılım
22 Ağustos 2008
Mesajlar
1,109
Reaksiyon puanı
14
Puanları
38
Teşekkürler
 
Üst