Ücretsiz FTP Yazılımı SmartFTP Güncellendi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
23
Ücretsiz Ftp yazılımı olan SmartFTP güncellendi.Filezilla ya en büyük rakip olarak gösterilen SmartFTP indirin kurun ve kullanın.

SmartFTP deki özellikler:

1.Siteyi Favorileirne ekliyebilme.
2.Sitedeki dosyaları download edebilme.
3.Giriş yaptığınız siteyi unutmamak için geçmişi tutabiliyor.
4.Upload download vb yaparken sisteminizi yormaması ve internetinizi yavaşlatmaması.

Programdan Ekran Görüntüleri:

396__smartFTP1.png

397__smartFTP2.png

398__smartFTP3.png

Programı indirmek için link: http://www.filehippo.com/download/64c347bbb315ccf2c292447c00d30c8e/download/

Denizhan Dakılır

thefcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu programin hangi amacla kullanildigini yazarsan benim ve bir cok kisi icin daha faydali olur her halde :)

Reaksiyon puanı
23
başlığı okumadın herhalde ftp yazılımıdır ve özelliklerinide yazdım

thefcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sadece ne icin kullandigini merak ettim :)

Bildigim karadiriyla statik ip si olanlar bu program sayesinde kisisel pc lerini bir domein haline getirebiliyorlar ve bu sayede dosya paylasimi yapiyorlar

Farkli bir kullanim alani varmidir onu merak ettim

Reaksiyon puanı
23
Kullanmaktan korkuyorsanız birde bir şey söyliyim Filezillayı kullandıysanız bunu haydi haydi kullanırsınız evet o görevi yapıyor dosya transferi yani

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Titus dedi ki:
bu yazılım ücretsiz ile http://www.smartftp.com/purchase/ burada neden para isteniyor. Yoksa indirmesi mi ücretsiz sadece ;D

İki versiyon şeklinde yapmışlar. Birisi ücretli. 30 günlük deneme sürümünü indirebiliyorsun. 30 gün sonra süresi dolup kapanıyor. Diğer sürüm ise tamamen ücretsiz, süresiz kullanabiliyorsun. Ama sana bazı bazı "şşt ücretlisi daha güzel satın almak istemez misin? hoş dakikalar.." gibi pencereler çıkarıyor.

Bu yazılım eskiden tamamen ücretsizdi. Ücretli bir versiyonu yoktu ve çok kullanışsız, basit bir şeydi. Şimdi geliştirmişe benziyorlar. Ama ücretli olduğu için indirip denemeyeceğim bile sanırım.

Kahrolası dünya. Çöktün üstüme çöktün

Reaksiyon puanı
0
Denizhan Dakılır dedi ki:
Kullanmaktan korkuyorsanız birde bir şey söyliyim Filezillayı kullandıysanız bunu haydi haydi kullanırsınız evet o görevi yapıyor dosya transferi yani
katılıyorum sana

Son mesajlar