Ücretsiz Ekran Kayıt Uygulaması Lazım

feritkeskin55

Öğrenci
24 Ocak 2018
3
0
1
25
Windows İçin Ücretsiz Ekran Kayıt Uygulaması Lazım Güzel Kayıt Yapması Ve Uzun Görüntüler Çekmesi Lazım Youtube'a Video Atacağım O Yüzden Tam Ekran Olması Lazım Lütfen Yardım Edin

Son düzenleme:

EA14

Doçent
22 Aralık 2017
517
190
43
37
quicktime kurup deneyebilirsin. macbook bilgisayarlarda tam ekran kayıt yada bir kamere ile kayıt imkanı tanıyor.

Frosa

Müdavim
Müdavim
22 Ağustos 2017
3,154
1,414
293
Merhabalar,
Nvidia için ShadowPlay'i, AMD için Radeon Relive'yi kulllanabilirsiniz. Diğer programlardan en iyi özelliği işlemciye veya diğer donanımlara yük bindirmemesi, FPS kaybı yaşatmamasıdır... Ayrıca GPU üreticilerinin kendilerinin geliştirdiği yazılımlardır... Sürücü paketi içinde kurulu olarak gelir...

Son düzenleme:

Samet UCA

Müdavim
Müdavim
3 Ağustos 2012
3,288
2,930
358
Sganit ve OBS' i deneme fırsatın oldu mu ? 2sini bir test etme fırsatın olduysa Hangisinde daha çok FPS düşüşü yaşadın veya sganitte fps düşüşü yaşıyor musun gibi sorular takıldı kafama
Ekran kayıtlarını genellikle oyun esnasında almıyorum. Kurulum ve düzeltme gibi videolar çekiyorum. Dolayısıyla FPS hakkında bir fikrim yok.

cngzkyz

Müdavim
Müdavim
28 Temmuz 2012
2,855
276
263
Camtasia tavsiyemdir ama ücretlidir. Cracksiz nasıl sınırsız yapılır o da bende saklı. Size bir mesaj kadar uzağım :p