Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Bu konuyu okuyanlar

Ventus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar.
Yardımcı olabilecek varmı @[email protected]

oktayevin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Clubhouse’ta gerçekten girmem gereken, benim için çok önemli olan bazı odalar var. O yüzden davetiyesi olan biri bana yardımcı olursa çok mutlu olurum. Anlık olarak bekleme listesine kayıtlıyım fakat uygulamayı kullanabilmek için davetiyeye ihtiyacım var. Yardımcı olmak isteyen olursa bana [email protected] adresinden ulaşabilir. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
nasıl giriyoruz biri bana da atabilir mi

meay81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar.
[email protected]
Davet ederseniz sevinirim.

Geologist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Geologist

Davetiyeniz bekliyorum :))
Bu güzel konu ve paylaşım için teşekkürler SDN

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Hakkı abi yanlış anlama da ya bu platform tutmayacak ya da başka bir sosyal platform tarafından satın alınacak. Ama ben tutmayacağından epey eminim. @Hakkı Alkan

mfyiilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Davetiye gönderen olursa sevinirim. Psikoloji ve teknolojiye dair fikirlerimi paylaşmak isterim. [email protected] - @mfyilmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Davetiye gönderen olursa sevinirim. Teknoloji ve psikolojiyle ilgili fikirlerimi paylaşmak isterim. [email protected] - @mfyilmaz

Son düzenleme:

si1yar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye biri gönderirse çok sevinirim arkadaşlar
@siyarakbalik

sifiryedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hakkı kardeşim, selamlar. @sifiryedi olarak üyelik yaptım. Eğer davetiye gönderecek biri olursa minnettar olurum.. teşekkürler, herkese selamlar.

alidarkstone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldukça ilgimi çekti bu platform bir davetiye de ben rica edebilir miyim☺️