Ücretsiz bulut oyun platformu var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
dostlar ücretsiz bir bulut oyun platformu istiyorum bilginizi varmı

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Korsan olarak mi?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Online oyun mu? bulut nedir? Yağmur mu yağcak? :D

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Kimse babasının hayrına bulut sistemi sağlamaz. Masraflı iştir. Deneme sürümlü olanlar mevcut. Korsan var mı bilmiyorum.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Ücretsiz yoktur. Cloud game platformları yok denecek kadar az belki de, fakat yokta değil. Birkaç sene öncesinde benimde ilgi alanım içersine girmişti vardı bir yer. Lakin free olmaz böyle siteler ve uygulamaları. Demo için bir süre tanır ve sonrasında ücrete tabi tutar. Unutmadan, belirli oyunlar vardır hepsi bulunmaz. Site aklıma gelseydi belirtecektim ama maalesef.

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Ücretsiz yoktur. Cloud game platformları yok denecek kadar az belki de, fakat yokta değil. Birkaç sene öncesinde benimde ilgi alanım içersine girmişti vardı bir yer. Lakin free olmaz böyle siteler ve uygulamaları. Demo için bir süre tanır ve sonrasında ücrete tabi tutar. Unutmadan, belirli oyunlar vardır hepsi bulunmaz. Site aklıma gelseydi belirtecektim ama maalesef.
geforce now beta kodunu bekliyorum da 3 ay bekliyorlarmış :/

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
internetten araştır pcin kötüyse çok işine yarar :D
i5 4460 sistem kullanıyorum. Ekran kartı yok. Şuanda Oyunları kasılmadan Low-Medium arası grafikte oynayabiliyorum.

War thunder favorimdir.

Edit~ Şimdi baktımda Offline oyunları açacak kadar sistem güçlü değilse o oyunları oynatıyor yani.... İlk defa gördüm. Farklı bir proje

rambozan1243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni farkettiğim Bulut bilgisayar servisini size de tavsiye ederim. Üstelik ücretsiz deneme de vermektedirler. www.exegamer.com

Cem Varlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ücretsiz bulut sistemi ile karşılaşmadım. GeForce Now'un ücretsiz deneme süresi olması lazım. Ama emin değilim.

rambozan1243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ücretsiz bulut sistemi ile karşılaşmadım. GeForce Now'un ücretsiz deneme süresi olması lazım. Ama emin değilim.
Evet 3 aylık bir deneme sürümü mevcut Geforce Now'ın fakat sadece steam de oyunların var ise erişebiliyorsun. Ama benim söylediğim firma direkt olarak masaüstünü veriyorlar. İster steamden isterde internetten indirerek oynayabiliyoruz

smumcu59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Geforge Nowın her zaman ücretsiz olan bir paketi var ayrıca çok uygun fiyata satılan paketi var. Ücretsiz dersen ücretsizde sıra bekletiyor ve saat başı oyundan çıkıp tekrardan girmen gerekiyor. Founders paketinde sıra bekletmeden size öncelik tanıyarak oyuna alıyor. 6 Saat boyunca aralıksız oynayabiliyorsunuz. 6 Saat sonunda tekrardan çıkıp oyuna devam edebiliyorsunuz.

CanKaramanli

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Geforce Now u betada bedava olarak kullanıyordum ama artık paralı oldu ve evet şuan Geforce now un bedava sürümü var ama sadece 1 saat ve genellikle kuyruk oluyor.Şuan Founders editionlar tükenmiş beklersen onu alabilirsin

Üsteki arkadaşın dediği masaüstü yönettiğin cloud platformun adı Shadow ama türk açısından çok pahalı en ucuz versiyonun ücreti 15 Euro türk lirası olarak geçiyor. 100 tl yi aşıyor ayrıca 1 ay için ona göre

şuan hem türkler için iyi platform yok ve pahalı ama Geforce Now ın Paralı sürümü gelince satın alabilirsin

ben GeForceNow u 60 FPS 720p için 35 mbps kullanıyordum onun dışında başka platformlarda denedim ama en iyisi Geforce now (Ama bazen geforce now da Warframe gibi oyun oynarken etrafta ışık saçınca kare kaybı oluyordu)