Ücretsiz Anti Virüs uygulaması önerisi lazım

Bu konuyu okuyanlar

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Başlık tada belirttiğim gibi arkadaşlar ücretsiz Anti virüs programı lazım genellikle Leauge of Legend oynuyorum ve film izliyorum şu film sitelerinde de malum virüs olayları var. Şimdilik Bit defender ücretsiz olan yazılımını kurdum sizinde kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz uygulama istiyorum. Shift delete kullanıcılarına güveniyorum. ;)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Şahsen ben Antivirüs programı kullanmıyorum, ücretsiz hangisini kullanırdın dersen Avast kullanırdım. Avast'ın Ücretsiz versionu güzeldir.

robb stark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bitdefender güçlü bir antivirüstür. Kullanmaya devam et bence.

tarik1968

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Başlık tada belirttiğim gibi arkadaşlar ücretsiz Anti virüs programı lazım genellikle Leauge of Legend oynuyorum ve film izliyorum şu film sitelerinde de malum virüs olayları var. Şimdilik Bit defender ücretsiz olan yazılımını kurdum sizinde kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz uygulama istiyorum. Shift delete kullanıcılarına güveniyorum. ;)
Ben daha önce 3 bilgisayarımın tamamında ücretli Bitdefender kullanıyordum çok da memnundum daha sonra uygun fiyatlı Trend Micro lisansı bulunca 2 sinde Trend Micro, 1 bilgisayarımda Bitdefender kullanmaya başladım Trend Microyu yeni keşfettim(Sağ olsun AV TEST'de 1. oldu)memnun kaldım Bitdefenderdaki gibi bunda da kasma yok koruma süper şimdiye kadar hiç virüs bulaşmadı anında önlüyor menüsü türkçe(Bitdefender 2014 üstü sürümlerde maalesef ingilizce) ayrıca aşağıdaki sitede fiyatı da uygun tavsiye ederim ücretsiz antivirüslerle uğraşma bana göre hiç bir ücretsiz antivirüs ücretlinin yerini tutamaz.
Not: Aşağıdaki linkte yer alan ürün cd li değil mail yoluyla yollanıyor keyler ancak bence sorun yok yazılımı Trend Micro Türkiye sitesinden indir keyi gir kullanmaya başla ben böyle yaptım hiç sorun yaşamadım.

Trend Micro İnternet Security Bilgisayar Koruma Programı - n11.com

Son düzenleme:

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Hocam kimse sana özel virus üretmeyeceğine göre temel anlamda bi koruma sağlaması yeterli gibi görünüyor bu yüzden türk yapımlarına yönelirseniz en azından bilgilerinize isteyrn istediği gibi ulaşamaz anti virus yapımcılarının %99 u istiparatlara çalışır...

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
En son avg kullandım gayet iyi avg veya avastı deniyebilirsin.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yorumlarınızdan dolayı Teşekkür ederim. ;)

Deta Destan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

360 total security kullan tavsiye ederim idare eder cromeda da uzantı olarak addblock kullan.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Tamam reklamı engelliyo ama virüs konusunda faydası var mı? Yoksa reklamlar virüs içerikli olduğu için filan mı?

Siteden girebilecek tehlikeli port açma, js kodunu amaçsızca kullanma seyleri engelliyor.
Malware domains denilen viruslu sitelere ait özel 6 farklı database'i bulunuyor zaten.
Privacy tehdidi olusturan ama tam da virus sayılamayacak seylere karsı da 3 adet özel database'i var.
Bunun dısında local ip sızması, prefetch sızmaları, hyperlink tehditleri vs önüne geçiyor.
Yani sizin denetiminiz dısında olusabilecek herseyi olmasa da birçok seyi engelliyor.
Ama virüslü bir dosyayı bizzat siz indirip açarsanız sonuçta kullanıcı onaylı olduğu için onu engelleyemez, onu ancak antivirus engeller.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Siteden girebilecek tehlikeli port açma, js kodunu amaçsızca kullanma seyleri engelliyor.
Malware domains denilen viruslu sitelere ait özel 6 farklı database'i bulunuyor zaten.
Privacy tehdidi olusturan ama tam da virus sayılamayacak seylere karsı da 3 adet özel database'i var.
Bunun dısında local ip sızması, prefetch sızmaları, hyperlink tehditleri vs önüne geçiyor.
Yani sizin denetiminiz dısında olusabilecek herseyi olmasa da birçok seyi engelliyor.
Ama virüslü bir dosyayı bizzat siz indirip açarsanız sonuçta kullanıcı onaylı olduğu için onu engelleyemez, onu ancak antivirus engeller.
Zahmet edip bu şekilde detaylı bi şekilde cevap verdiğin için teşekkürler hocam:blush: