'Üçlü ilişki' cinayeti | Aydın İncirliova

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
13,795
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,169
Puanları
113
Yaş
37
1457388897446.jpg

Aydın'da cesedi yol kenarında bulunan Halil Hazar'ın, karısı ve onun "üçlü aşk" yaşadığı komşu çift tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Aydın'ın İncirliova ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi'nde emlakçılık yapan evli ve iki çocuk babası Halil Hazar (57), cumartesi günü arazide başına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş olarak bulundu.

Olayı çözmek için harekete geçen polis, Hazar'ın kaybolmadan önceki gece eşi Keziban Hazar (40) ile komşusu Bülent Güzel (39) ve Kamile Güzel (33) ile birlikte evden ayrıldığını belirledi. Polisin rahat davranışlarından şüphelenerek sorguya aldığı Keziban Hazar, cinayeti itiraf etti. Önce eşinin kendisine şiddet uyguladığı için öldürdüklerini iddia eden Keziban Hazar daha sonra gerçeği anlattı.

Eşinin böbrek hastası olduğu için sık sık diyalize gittiğini, bu arada kendisinin de komşuları olan çiftle yakınlaştığını ve üçlü olarak birlikte olmaya başladıklarını anlatan Keziban Hazar, "Ancak kocam bu ilişkiyi öğrenince tartıştık. Bunun üzerine komşularımla birlikte plan yaptık. Plan uyarınca komşularım konuşmak için bize geldi. Bir süre sonra evden çıktık. Yürürken eşim ve komşum Bülent Güzel tartışmaya başladı. Bunun üzerine Bülent Güzel yanında getirdiği levye ile eşimin başına defalarca vurarak öldürdü" dedi. Bunun üzerine eşiyle birlikte gözaltına alınan Bülent Güzel de suçunu itiraf ederek, "Suç aletini de 100 metre ileride toprağa gömdüm" dedi. Levye gömüldüğü yerde bulunurken, dün işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen Keziban Hazar ile Bülent ve Kamile Güzel çifti, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sabah
 
Üst