Üç farklı fiyata S3

Bu konuyu okuyanlar

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım aracılığı ile I9300 Pebble Blue 1379 TL, I9300 Titanium Gry 1414 TL, I9300 Marble Wht-1 1233 TL, cep telefonlarından birisini alacağım. Bu fiyat farkları nereden kaynaklanıyor bilgisi olan var mı? Ben en ucuz olanını düşünüyorum fakat başka önerisi olan söylesin lütfen. Teşekkür ederim.

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar fikri olan yok mu?

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aynı firmada farklı fiyatsa her an her şey olabilir farklı firmalarsa en ucuzunu al

SENATÖR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abuk subuk sitelerden alma Hepsiburada,vatan veya bimeks'e bak dostum :D

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Farklı yerlerde ise bu fiyatlar doğaldır ancak tek bir bayi de renk başına böyle bir fiyat farkı olmaz :) Bunlar distributor ürün fiyatları sanırım. ?

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Telefonlar garantili ve sorunsuz diye biliyorum. Fiyatlarının düşük olmasının nedeni arkadaşım aracılığı ile aldığım için indirimli fiyatlar. Benim anlamadığım aynı firmada fiyatlarının farklı olması. O halde en ucuzunu alıyorum.

Farklı yerlerde ise bu fiyatlar doğaldır ancak tek bir bayi de renk başına böyle bir fiyat farkı olmaz :) Bunlar distributor ürün fiyatları sanırım. ?
Sanırım evet. Aynı firmada farklı fiyatlar diye biliyorum ben.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım evet. Aynı firmada farklı fiyatlar diye biliyorum ben.

Böyle bir şey varsa eğer hayatımda ilk kez karşılaşırım, bir vatan bilgisayar teknosa gibi sitelerde hiç böyle bir şey görmedim çünkü :) Bu durumda beyazı almalısın o zaman :D

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
renk konusunda en çok beyaz yakışıyor ancak fiyat farkı olayını çözemedim:)